Valilik Kimlik Kartı Açıklaması Yaptı

Bursa Valiliği tarafından yoğunluk ile ilgili olarak valilik kimlik kartı açıklaması yaptı. Konu ile ilgili olarak bu yenilenme süresinin 3 yıl olması dolayısıyla Bursa’da bulunan Bursa Valiliği tarafından bir açıklama yapılmış bulunuyor. Bu konuda yeni kimlik kartı konusu ile ilgili olarak herhangi bir sıkıntı olmaması durumunda randevu alarak rahatlıkla sonuç alabilirsiniz. Valilik Kimlik Kartı Açıklaması […]

 Valilik Kimlik Kartı Açıklaması Yaptı

15.09.2017 - 14:55

Güncelleme : 15.09.2017 - 14:55

Bursa Valiliği tarafından yoğunluk ile ilgili olarak valilik kimlik kartı açıklaması yaptı. Konu ile ilgili olarak bu yenilenme süresinin 3 yıl olması dolayısıyla Bursa’da bulunan Bursa Valiliği tarafından bir açıklama yapılmış bulunuyor. Bu konuda yeni kimlik kartı konusu ile ilgili olarak herhangi bir sıkıntı olmaması durumunda randevu alarak rahatlıkla sonuç alabilirsiniz.

Valilik Kimlik Kartı Açıklaması Yaptı Sıkıntı Yok

Bursa Valiliği tarafından yeni kimlik kartları ile ilgili olarak oluşmuş olan çok büyük bir tepki olması sebebiyle bunun önüne geçebilmek için yenilenme süreci ile ilgili olarak farklı bir hamle yapmaya karar verdi. Henüz bu sürecin 3 yıllık bir süreç olduğunu açıklayan Bursa Valiliği, herkesin hemen bu işlem için uğraşmasına gerek olmadığını dile getirdi. Bu sayede de gerekli yoğunluğun da kullanılabileceği konusunda yıl içerisinde daha rahat bir şekilde işlemlerin yapılabilmesi sağlanmış olacaktır. Çok yoğun taleplerin yaşanmasına bağlı olarak gereken işlemlerin yapılmasında aksaklık yapılmaması adına, bu işlemlerin daha dikkatli şekilde aktarımının sağlanabileceği duyuruldu. Böylece işlemler de doğru bir şekilde yapılabilecek.

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın