Vagner Love’a Önemli Görev

  Perşembe günü akşamı, Malmö maçına çıkacak olan Beşiktaş’ta, gol atacak futbolcu olarak Vagner Love düşünülüyor. Beşiktaş’ın Avrupa kupaları son maçına göre, bir üst tura çıkıp çıkmayacağı Malmö maçı sonucuna göre belli olacak. Takım çalışmalarında başarılı bir grafik çizen Vagner Love’ın atacağı gollerle Beşiktaş’ı son 32’ye yükselteceği düşünülüyor. Yarın akşam oynanacak olan Malmö maçı öncesinde […]

 Vagner Love’a Önemli Görev

12.12.2018 - 22:23

Güncelleme : 12.12.2018 - 22:23

 

Perşembe günü akşamı, Malmö maçına çıkacak olan Beşiktaş’ta, gol atacak futbolcu olarak Vagner Love düşünülüyor. Beşiktaş’ın Avrupa kupaları son maçına göre, bir üst tura çıkıp çıkmayacağı Malmö maçı sonucuna göre belli olacak. Takım çalışmalarında başarılı bir grafik çizen Vagner Love’ın atacağı gollerle Beşiktaş’ı son 32’ye yükselteceği düşünülüyor. Yarın akşam oynanacak olan Malmö maçı öncesinde takımda eksiğin çok olması Şenol Güneş’i düşündürürken, kadro kurmada zorluk çekildiği görülüyor. Pepe, Babel, Roco ve Caner gibi futbolcuların yanı sıra Tolgay Arslan’ın da kadroda olmadığı bildirildi.

Gol Yükü Vagner Love’ın

Aynı dönemlerde sakatlanan Pepe ve Roco’nun sezonu kapattığı, onların yerine Necip Uysal ve Vida’nın forma giyeceği, Medel’in ise orta sahada görevlendirileceği öğrenildi. Sağ kanatta Quaresma ve Ljajij’e görev verecek olan Şenol Güneş, sol kanatta ise Vagner Love ile Mustafa Pekdemek’i oynatacağı açıklandı. Larin ile ilgili kararını son antrenmandaki performansına bakarak vereceği de, açıklanan bilgiler arasındaydı. Beşiktaş’la ilgili tüm güncel haberlere Sportotobet aracılığıyla canlı olarak ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın