Uygun fiyatlı iPhone

Dün yayınlanan bir raporda iPhone 11 satışlarının Apple’ı hayal kırıklığına uğratacağının ifade edilmesi, şirketin hisse değerlerinde de yüzde ikinin üstünde düşüşe yol açmıştı. JP Morgan analistlerinin yayınladığı yeni rapor, şirketin önümüzdeki sene içerisinde toparlamaya başlayacağına işaret ediyor. Uygun fiyatlı iPhone Daha önceden birkaç önemli kaynağın aktardığı gibi, JP Morgan analistleri de 2020 yılında dört farklı […]

 Uygun fiyatlı iPhone

10.07.2019 - 21:10

Güncelleme : 10.07.2019 - 21:10

Dün yayınlanan bir raporda iPhone 11 satışlarının Apple’ı hayal kırıklığına uğratacağının ifade edilmesi, şirketin hisse değerlerinde de yüzde ikinin üstünde düşüşe yol açmıştı. JP Morgan analistlerinin yayınladığı yeni rapor, şirketin önümüzdeki sene içerisinde toparlamaya başlayacağına işaret ediyor.

Uygun fiyatlı iPhone
Daha önceden birkaç önemli kaynağın aktardığı gibi, JP Morgan analistleri de 2020 yılında dört farklı iPhone modelinin tanıtılmasını bekliyor. 5,4 inç, 6.1 inç, 6.7 inç boyutlarında olacak olan üç model, 5G bağlantısı ile birlikte arka kamerada üç boyutlu gelişmiş algılama teknolojilerini üzerinde barındıracak. Bu noktada en az iki modelde AR / VR desteğinin bulunması ve aktif olarak kullanılması bekleniyor.

Özellikle 5G bağlantısının iPhone’lara gelmesiyle birlikte, şirketin telefon satışlarında artış yaşamasına kesin gözüyle bakılıyor. Bununla birlikte dördüncü iPhone hakkında yorum yapan analistler, modelin iPhone 8 ile aynı ebatlarda olacağını belirtiyor. 5G ve OLED ekran gibi özelliklerden yoksun olacak model, şirketin uygun fiyatlı telefon boşluğunu dolduracak.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın