Üretken Bir Hukukçu Avukat Zeki Demir

  Deneyimli bir hukukçu olan Avukat Zeki Demir Marmara Üniversitesi Hukuk Mezunudur. Önemli projelere imza atmış ve atmakta olan Demir Hukuk Bürosunun kurucusu olan Avukat Zeki Demir birçok yerde konferans vermiş ve çeşitli çalışmalara katılmıştır. Güncel olarak kullanmakta olduğu internet sitesi üzerinden çeşitli bilgiler de edinmek mümkün oluyor. Ekibi ve Çalışma Alanları                                                          İlgili Haber Sevgili […]

 Üretken Bir Hukukçu Avukat Zeki Demir

16.05.2018 - 14:03

Güncelleme : 16.05.2018 - 14:03

 

Deneyimli bir hukukçu olan Avukat Zeki Demir Marmara Üniversitesi Hukuk Mezunudur. Önemli projelere imza atmış ve atmakta olan Demir Hukuk Bürosunun kurucusu olan Avukat Zeki Demir birçok yerde konferans vermiş ve çeşitli çalışmalara katılmıştır. Güncel olarak kullanmakta olduğu internet sitesi üzerinden çeşitli bilgiler de edinmek mümkün oluyor.

Ekibi ve Çalışma Alanları                                                         

İçerisinde birçok akademisyen bulunan ve oldukça profesyonel bir ekibi olan Avukat Zeki Demir önemli bir proje olarak gördüğü Şirketlerin Hukuksal Yapılanması projesinin başında bulunuyor. Ekibi ile sürekli olarak koordineli çalışan Avukat Zeki Demir tarafından yürütülen bu projede şirketlerin önceden görülebilmesi anlamına da geliyor.

Bu çalışmanın yanı sıra oldukça geniş bir çalışma alanına da sahip bulunuyor. Kurumsal icra, ortak girişimler ve konsorsiyum, fikri- sinai haklar, icra iflas hukuku gibi yeni çalışma alanlarıyla beraber ticaret hukuku, iş hukuku gibi çalışma alanları da bulunuyor. Gerekli iletişim bilgilerini ve çalışma alanları, ekip hakkında detaylı bilgi almak isteyenler ise rahatlıkla Avukat Zeki Demir sitesi içerisinde bulabiliyor.

 

linkedin https://www.linkedin.com/in/zeki-demir-a13036b7

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın