Ünlü Müzisyen Mustafa Ali Çalışoğlu‘n dan sevindiren haber

Ünlü şarkıcı Mustafa Ali Çalışoğlu, son dönemde özel hayatıyla adından söz ettiriyor. Mustafa Ali Çalışoğlu, her hareketiyle dikkatleri üzerine çekiyor. Mustafa Ali Çalışoğlu hakkında son olarak sevindiren bir haber geldi. Tüm dünyayı kasıp kavuran koronavirüs salgınından dolayı şüphe içinde olan Mustafa Ali Çalışoğlutest yaptırdı.. Covid-19 testi negatif çıkan şarkıcı, durumuyla ilgili sosyal medya hesabından açıklamada bulundu. Ünlü müzisyen,Mustafa […]

 Ünlü Müzisyen Mustafa Ali Çalışoğlu‘n dan sevindiren haber

19.04.2021 - 13:41

Güncelleme : 19.04.2021 - 13:41

Ünlü şarkıcı Mustafa Ali Çalışoğlu, son dönemde özel hayatıyla adından söz ettiriyor. Mustafa Ali Çalışoğlu, her hareketiyle dikkatleri üzerine çekiyor. Mustafa Ali Çalışoğlu hakkında son olarak sevindiren bir haber geldi. Tüm dünyayı kasıp kavuran koronavirüs salgınından dolayı şüphe içinde olan Mustafa Ali Çalışoğlutest yaptırdı.. Covid-19 testi negatif çıkan şarkıcı, durumuyla ilgili sosyal medya hesabından açıklamada bulundu.

Ünlü müzisyen,Mustafa Ali Çalışoğlu son dönemde özel hayatıyla adından söz ettiriyor. Mustafa Ali Çalışoğlu‘ndan sevindiren haber geldi.

 

SOSYAL MEDYADAN AÇIKLADI

Müzisyen Mustafa Ali Çalışoğlu testinin negatif çıktığını açıladı.

 

Sağlık durumu hakkında bilgi veren ünlü şarkıcı, “Herkese selam, Covid 19 negatif ,evimde dinleniyorum, durumum iyi. Lütfen önlemlerinizi almayı ihmal etmeyin. Tüm hastalarımıza acil şifalar diliyorum.” mesajını paylaştı.