Ünlü Model Ayaz Özdemir Kimdir ?

Günümüzün dikkat çeken ve geleceği parlak mankenlerinden olan Ayaz Özdemir, 20 Temmuz 1998 yılında İstanbul’da doğmuştur. En çok merak edilen iki konudan birisi olarak Fenomen Ayaz Özdemir, yengeç burcudur ayrıca 178 cm boyunda ve 53 kilogram ağırlığı ile oldukça fit bir vücuda sahiptir.Eğitim hayatına baktığımızda ise 2017 yılında Üsküdar Tercih Koleji’nden mezun olmuştur.Ayaz Özdemir, gezmeyi, […]

 Ünlü Model Ayaz Özdemir Kimdir ?

22.09.2020 - 16:10

Güncelleme : 22.09.2020 - 16:17

Günümüzün dikkat çeken ve geleceği parlak mankenlerinden olan Ayaz Özdemir, 20 Temmuz 1998 yılında İstanbul’da doğmuştur. En çok merak edilen iki konudan birisi olarak Fenomen Ayaz Özdemir, yengeç burcudur ayrıca 178 cm boyunda ve 53 kilogram ağırlığı ile oldukça fit bir vücuda sahiptir.Eğitim hayatına baktığımızda ise 2017 yılında Üsküdar Tercih Koleji’nden mezun olmuştur.
Ayaz Özdemir, gezmeyi, seyahat etmeyi oldukça çok sevmektedir ve yaz aylarını Antalya ve Armutlu’da geçirmektedir. Tarihler 2018 yılını gösterdiğinde sosyal medyada paylaştığı fotoğraflarla oldukça hatrı sayılır bir takipçi kitlesine ulaşan Ayaz Özdemir, her geçen gün artan takipçi kitlesi ile oldukça çok dikkat çekmektedir.
Gelecek planı olarak, halen yapmakta olduğu mankenlik mesleğinde daha çok ilerlemek ve adından söz ettirir bir model olarak mesleğini en iyi şekilde yapmayı hedeflemekte. İstanbul’da bulunduğu zamanlarda dostlarıyla sohbet etmeyi ve İstanbul’un güzelliklerini keşfetmeyi seven Ayaz Özdemir, takipçileri tarafından çokça sevilmekte ve sık sık fotoğraf çekinme istekleri ile tatlı bir sıkıntıya girmekte.
Ağırlıklı olarak Instagram hesabını kullanan Ayaz Özdemir, şimdilik sır vermese de büyük bir Jean markasının marka yüzü olmak için görüşmelerde bulunduğu kulis bilgisini de şimdiden vermek isteriz

5 Soruda Ayaz Özdemir Kimdir ?
Nasıl bir ortamda yetiştiniz, nerede büyüdünüz?İstanbul’da çok sakin bir yerde, iyi bir aile ortamında büyüdüm.
Karakterinizin en belirgin özellikleri neler?Ne istediğimi biliyor olmak en belirgin özelliğim.
Küçüklüğünüzden beri sahip olduğunuz bir takıntınız ya da alışkanlığınız var mı?
Tek alışkanlığım sabahları uyanır uyanmaz kahve içmek.
Hayatınızın bir döneminde Almanya’ya geri dönmeyi istiyor musunuz?
Her şeye açığım. Hayat neyi gösterirse ona uyarım.