Ünlü Komedyen Terör Şubede!

Katıldığı şov programıyla adını milyonlara duyuran ve binlerce stand up gösterisine imza atan Atalay Demirci yürütülen FETÖ operasyonunda gözaltına alındı. 15 Temmuz darbe girişiminin ardından operasyonları sıklaştıran emniyet güçleri son olarak ünlü komedyen Atalay Demirci’yi gözaltına aldı. Twitter hesabı hacklendikten sonra özel mesajları ortaya çıkan Demirci’nin Amerika’da yaşayan Hakan Şükür ve Enes Kanter’le olan görüşmeleri […]

 Ünlü Komedyen Terör Şubede!

05.08.2016 - 17:30

Güncelleme : 05.08.2016 - 17:30

Katıldığı şov programıyla adını milyonlara duyuran ve binlerce stand up gösterisine imza atan Atalay Demirci yürütülen FETÖ operasyonunda gözaltına alındı.

15 Temmuz darbe girişiminin ardından operasyonları sıklaştıran emniyet güçleri son olarak ünlü komedyen Atalay Demirci’yi gözaltına aldı. Twitter hesabı hacklendikten sonra özel mesajları ortaya çıkan Demirci’nin Amerika’da yaşayan Hakan Şükür ve Enes Kanter’le olan görüşmeleri dikkat çekmiş ve FETÖ ile bağlantısı ortaya çıkmıştı.

Daber girişiminden sonra gönderildiği anlaşılan mesajlarda Demirci’nin yazdığı mesajlar açıkça FETÖ bağlantısını gözler önüne sermiş, Demirci de yazılı bir basın açıklaması yaparak 15 Temmuz tarihine kadar ilişkisini kabul etmiş; fakat kanlı darbe girişiminin ardından fikrini değiştirdiğini söylemişti.

Beyaz TV ile yaptığı röportajda muhabirin suratına tükürmesi ile gündem olmayı başaran Demirci’yi Acun Ilıcalı da sosyal medya kanallarından takip etmeyi bırakmıştı.

Yaşanan bu gelişmelerin ardından Terörle Mücadele ekipleri Demirci’yi Ankara’da gözaltına alarak ifadesini almak üzere emniyete götürdü. Demirci’nin kelepçesinin önden takılması da dikkatlerden kaçmadı.

Demirci Güvercin Uçuverdi adlı sinema filmiyle de geniş kitlelere ulaşmış ve sevilen bir sanatçı olmayı başarmıştı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın