Ultraslan’ın Aklı Fikri Evra’da

Galatasaray'ın taraftar grubu Ultraslan Marsilya'da top koşturan ve uzun yıllar boyunca B.Dortmund, Arsenal ve Liverpool gibi kulüplerde de top koşturmuş olan sol açık defans oyuncusu...

 Ultraslan’ın Aklı Fikri Evra’da

06.02.2018 - 15:14

Güncelleme : 06.02.2018 - 15:14

Galatasaray’ın taraftar grubu Ultraslan Marsilya’da top koşturan ve uzun yıllar boyunca B.Dortmund, Arsenal ve Liverpool gibi kulüplerde de top koşturmuş olan sol açık defans oyuncusu Patrick Evra ‘nın kulübü Marsilya’dan transfer edilmesini adeta dört gözle beklemeye devam ediyor. Geçen iki hafta öncesinde Fatih Terim’in kamuoyuyla yaptığı basın açıklamasında laf arasında yer verdiği Evra alternatifi henüz netleşmiş bir görüşmeye dayanmamış olsa da deneyimli hocanın sarf ettiği sürpriz cümle laf ağızdan bir kere çıkar deyimiyle adeta beklenmesi istenen bir transfer müjdesi olmaya devam ediyor. Betgram twitter için buraya tıklayın.

Laf ağızdan bir kere çıkar Fatih Hoca

Fatih Terim’in galibiyetle döndükleri Göztepe karşılaşmasından sonra yaptığı açıklamada Evra ‘nın sol açık pozisyonunu doldurması için tecrübeli bir alternatif olabileceği belirtildi. Ancak şu an itibariyle o konuşmadan bugün tarihine kadar atılmış somut bir adımın olmaması Ultraslan taraftar grubunun mutlaka bu sürpriz ismin takıma alınmasını istedikleri noktasında halen kulübe baskı yaptıkları belirtilmektedir. Dayanakları olarak da basın mensuplarına karşı sarf edilen o cümlenin olduğu belirtilerek mutlaka takımda görmek istedikleri yönünde söylemler var.

Betgram twitter hesabını https://twitter.com/betgramcom buradan inceyelebilirsiniz.

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın