Ukrayna’da Sınavsız Eğitim

Firma, Türkiye'de puanı yetmeyen veya yurt dışında eğitim almak isteyenler için, Ukrayna'da sınavsız üniversite eğitimi konusunda danışmanlık hizmeti veriyor.

 Ukrayna’da Sınavsız Eğitim

11.04.2018 - 13:47

Güncelleme : 11.04.2018 - 13:47

Firma, Türkiye’de puanı yetmeyen veya yurt dışında eğitim almak isteyenler için, Ukrayna’da sınavsız üniversite eğitimi konusunda danışmanlık hizmeti veriyor.

Firmanın önerdiği sınavsız Ukrayna üniversiteleri, YÖK tarafından tanınan ve dünyada da geçerliliği olan eğitim kurumlarının başlarında yer alıyor.

Firma, Ukrayna üniversiteleri ile ilgili her türlü gerekli bilgilendirmeleri yapıyor ve sunduğu alternatiflerle, öğrenci ve velilerine tercih imkânı da sağlıyor. Firma, sadece kayıt yaptırmakla yetinmeyip, öğretim süresi boyunca, öğrencilerin ihtiyaç duyacağı birçok konuda yardımlarına kesintisiz olarak devam ediyor. Firma hakkında detaylı bilgiye ukraynaegitim.gen.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Kaliteli eğitimi ve diğer ülkelere oranla daha uygun olan Ukrayna üniversite fiyatları, özellikle ülkemizdeki birçok öğrencinin ilk olarak tercih ettiği okullar arasında bulunuyor. Firma ayrıca, öğrencilerin tercihleri doğrultusunda devlet ve özel yurtlara kayıtları da yaptırıyor, yurtta kalmak istemeyenler için de uygun fiyat ve özellikte kiralık ev bulması için destek oluyor.

Üniversiteler ve Bölümleri

Firmanın anlaşmalı olduğu üniversiteler arasında; Harkov, Odessa, Kiev, Lviv ve Sumy üniversiteleri bulunuyor. Bu üniversitelerin; tıp, eczacılık, diş hekimliği, hukuk, psikoloji, mimarlık, pilotluk, uçak ve inşaat mühendisliği bölümleri tercih edilebiliyor.

https://www.ukraynaegitim.gen.tr/

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın