Ücretsiz video düzenleme uygulamaları

Söz konusu video düzenlemek olduğunda kişilerin aklına karışık pek çok işlem geliyor. Ancak günümüzde ortaya çıkan çeşitli uygulamalarla video düzenlemek oldukça kolaydır. Özellikle kamera açısından daha da güçlü bir hale gelen iPhone’lar ile hem kaliteli videolar çekebilir hem de videoları düzenleyebilirsiniz. iPhone’unuzda olağanüstü videolar yapmak istiyorsanız, Movavi Clips kesinlikle yapmanız gereken her şeyi hallediyor. Bu […]

 Ücretsiz video düzenleme uygulamaları

01.01.2022 - 18:33

Güncelleme : 01.01.2022 - 18:33

Söz konusu video düzenlemek olduğunda kişilerin aklına karışık pek çok işlem geliyor. Ancak günümüzde ortaya çıkan çeşitli uygulamalarla video düzenlemek oldukça kolaydır. Özellikle kamera açısından daha da güçlü bir hale gelen iPhone’lar ile hem kaliteli videolar çekebilir hem de videoları düzenleyebilirsiniz.

iPhone’unuzda olağanüstü videolar yapmak istiyorsanız, Movavi Clips kesinlikle yapmanız gereken her şeyi hallediyor. Bu uygulama, iPhone ya da iPad’inizle kaydedilmiş klipleri kolay bir şekilde kesmenizi veya birleştirmenizi sağlar. Aynı zamanda video hızını kontrol edebilir ve sesleri kaldırabilirsiniz.

Apple’ın kendisi tarafından yapılan videoları düzenlemeye yönelik bir uygulamadır. Aynı zamanda iMovie, iPhone için bu kategorideki en iyi uygulamalar arasında yer alıyor. Uygulama, yapmayı istediğiniz her türlü video düzenleme özelliklerini sizlere sunar. Ayrıca pek çok sosyal medya platformlarında da paylaşım yapmanıza yardımcıdır.

Bir Adobe hesabı kullanarak giriş yapabileceğiniz Adobe Premiere Rush, kullanıcılara ücretsiz bir şekilde sunuluyor. En iyi video düzenleme uygulamaları arasında yer alan bu uygulama hem manuel hem de otomatik bir düzenleme olanağı tanıyor. Adobe Premiere Rush’ta videoların renk, ses ve ışık ayarını kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

KineMaster uygulaması sayesinde videoları istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz. Aynı zamanda pek çok video parçası ile kolay bir şekilde çalışabilirsiniz. Aynı zamanda uygulama parlaklık, doygunluk ve renk anahtarı gibi araçlara da sahiptir.

Eğer bir GoPro kameranız varsa ya da aksiyon kameralarının kaydettiği video türlerini seviyorsanız aradığınız uygulama Quick olabilir. GoPro tarafından geliştirilen sayısız model ve stil arasından seçim yaparak videolarınızı özelleştirerek düzenleyebilirsiniz.