Twitter’da Artık Sınır Yok

Dünya üzerinden bir milyara yakın kullanıcı bulunan mikro blog sitesi Twitter kendisini geliştirmeye ve yeni güncellemeler yayınlamaya devam ediyor. 140 karakter sınırı olan ve getirdiği mesajlaşma sekmesine de bu sınırı koyan Twitter, yayınladığı yeni güncellemeyle özel mesaj sekmesinden 140 karakter sınırını kaldırdı. Web sürümünün yanı sıra iOS ve Android sürümlerinde de güncelleme yayınlayan Twitter kullanıcıların […]

 Twitter’da Artık Sınır Yok

24.08.2015 - 16:55

Güncelleme : 24.08.2015 - 16:55

Dünya üzerinden bir milyara yakın kullanıcı bulunan mikro blog sitesi Twitter kendisini geliştirmeye ve yeni güncellemeler yayınlamaya devam ediyor.

140 karakter sınırı olan ve getirdiği mesajlaşma sekmesine de bu sınırı koyan Twitter, yayınladığı yeni güncellemeyle özel mesaj sekmesinden 140 karakter sınırını kaldırdı. Web sürümünün yanı sıra iOS ve Android sürümlerinde de güncelleme yayınlayan Twitter kullanıcıların birbirlerine özel mesaj gönderirken 140 karakter sınırına takılmamasını sağladı.

Tweetlerde kullanılamayacak olan bu yenilik sadece özel mesajlarda hayata geçirildi. Twitter yaptığı resmi açıklamayla duyurduğu bu yeniliğin Whatsapp ve Facebook’a rakip olmak adına atılmış bir adım olarak yorumlandı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın