Turkuvazsoft İle Kaliteli SEO Çalışmaları

Türkiye’de Google çok sık kullanılan bir arama motorudur. İnsanlar aradıkları tüm verileri burada kolay bir şekilde bulabiliyor. Öncelikle kaliteli içerikler sayesinde Google üzerinden kalitesiz bir siteye ulaşmanız da pek mümkün değildir. O nedenle Google reklamlarına önem vermek gerekiyor. Kayseri Google reklam seçenekleri sayesinde hem firmanızı ilk sıralara çıkarabiliyor hem de çok fazla kişiye hitap edebiliyorsunuz. […]

 Turkuvazsoft İle Kaliteli SEO Çalışmaları

11.03.2019 - 16:10

Güncelleme : 11.03.2019 - 16:10


Türkiye’de Google çok sık kullanılan bir arama motorudur. İnsanlar aradıkları tüm verileri burada kolay bir şekilde bulabiliyor. Öncelikle kaliteli içerikler sayesinde Google üzerinden kalitesiz bir siteye ulaşmanız da pek mümkün değildir. O nedenle Google reklamlarına önem vermek gerekiyor. Kayseri Google reklam seçenekleri sayesinde hem firmanızı ilk sıralara çıkarabiliyor hem de çok fazla kişiye hitap edebiliyorsunuz. Üstelik TV üzerinden reklam vermenin yanında çok küçük bir ödeme yapmanız gerekiyor. Bütçenizi korumak, aynı zamanda tüm dünyaya adınızı duyurmak istiyorsanız mutlaka SEO hizmetinden yararlanmalısınız.

SEO Nedir?

Herkesin dilinde olan, son yılların en popüler çalışmalarından biri olan SEO nedir? SEO, Search Engine Optimization yani arama motoru optimizasyonu olarak kabul ediliyor. Peki, bu ne anlama geliyor. Google gibi bir arama motoru var. Diyelim ki ayakkabı satıyorsunuz ve ayakkabı firmanızın adı Ayak. Eğer ki kaliteli bir SEO çalışması yapılıyorsa müşteriler Google’a ayakkabı yazdığında karşılarına çıkan site Ayak markasının sitesi oluyor. Bu şekilde hem Türkiye kapsamında hem de dünya kapsamında çok daha geniş kitlelere ulaşmanız söz konusudur.

İnsanlar neden SEO hizmeti alabilmek için bir firmaya bağlı olmak durumundadır? SEO sadece 1 kere yapılan bir çalışma değildir. Yani bir kere özgün makale yüklemekle bu çalışmanın sürekliliği sağlanmıyor. Her an kontrollerin yapılması, etkinin düştüğü anda yeni makalelerin eklenmesi gerekiyor. O nedenle kayseri SEO çalışmalarında profesyonellerden hizmet almanız çok önemli bir konudur. Turkuvazsoft olarak en kaliteli SEO çalışmalarını uygun fiyatlara sizlere sunuyoruz.

SEO Ne İşe Yarar?

Diyelim ki bir firmanız var ve bu firma üzerinden hizmet ya da ürün satışı yapıyorsunuz. Ancak, kimse sitenizden haberdar değil. Siz de internet üzerinden satış yapabilmek için Kayseri reklam seçeneklerini değerlendirmek istiyorsunuz. Bunun için SEO hizmeti alabilirsiniz. Hali hazırda bir siteniz varsa ve bu sitenin arama motorunda üst sırada olmasını istiyorsanız bu hizmet çok önemlidir. Hiç kimse sizin sitenizin adını bilmek zorunda değil. Kimse aramalarını direkt olarak site adresi yazarak yapmıyor. Herkes Google arama motoruna geliyor ve ne almak istiyorsa oraya bir iki kelime ile yazıyor. İşte, SEO hizmeti aldığınızda oraya yazılan o iki kelime kullanıcıları direkt olarak sizin sitenize aktarıyor. SEO çalışmaları yapmak bu nedenle çok önemlidir.

Turkuvazsoft olarak 4 farklı paket seçeneği üzerinden hizmet veriyoruz. Öncelikle firmanızın ne kadar gelişmiş olduğuna bakmalısınız. Bunun yanında sitenizi ne kadar kişinin ziyaret ettiği de önemli bir parametre olarak karşınıza çıkıyor. Eğer ki çok kişi ziyaret etmiyorsa o zaman daha kapsamlı bir paket almanız gerekiyor.

  • Başlangıç paketinde 1 adet anahtar kelime,
  • Ekonomik SEO paketinde 2 adet anahtar kelime,
  • Gümüş SEO paketinde 4 adet anahtar kelime,
  • Altın SEO paketinde ise 6 adet anahtar kelime karşınıza çıkıyor.

SEO Geri Dönüşü Ne Zaman Olur?

Pek çok kişi SEO hizmeti aldıktan sonra hemen etkisini göreceğini düşünüyor. Ancak, burada belirli bir bekleme süresi oluşması gerekebiliyor. Siteniz zaten aktif bir siteyse ve sadece daha fazla kişiye hitap edebilmek adına SEO hizmetinden yararlanıyorsanız o zaman beklemeniz gerekmiyor. Etki hemen kendini gösteriyor. Ancak, siteniz henüz gelişmemiş ve çok kişiye hitap etmemiş olan bir site ise o zaman bekleme süresi karşınıza çıkıyor. 1 ya da 3 hafta içerisinde SEO çalışmasının karşılığını net olarak alabiliyorsunuz.

Web Tasarım Hizmeti

Bir ürünü ya da bir hizmeti karşıdaki kişiye sunabilmek istiyorsanız o zaman web tasarımına ihtiyacınız var. Sadece web sitesi açmak yetmiyor. Açtığınız siteyi doğru düzenlemeniz gerekiyor. Çünkü sitenizin içerisinde ne kadar gereksiz alan varsa bunlar müşterilerinizin de kafasını karıştırıyor. O nedenle web tasarımı yapılırken bazı durumlara dikkat etmek gerekiyor. Web tasarımı Kayseri hizmeti alacaksanız önce sade ve anlaşılır olmasına yoğunlaşmalıdır. Bunun yanında site içerisinde her zaman ürün ya da hizmet ile ilgili bilgilerin yer alması gerekiyor. Bu içeriklerin her birinin de özgün olması çok önemlidir.

Ticari bir kurumsanız ve e-ticaret hizmeti almak istiyorsanız yıllık olarak doğru paketleri seçmeniz gerekiyor. Her bir paket içerisinde kapsamlı bir hizmet sunuluyor. SEO, posta adresleri, tema hazırlama, toplu mail gibi işlemlerin yapılabileceği paketler sayesinde e ticari markanızı devleştirmeniz mümkün oluyor. Aynı zamanda müşterilerinizi kontrol edebilmek, kimlerin ilgi ağındasınız görebilmek için de bu paketlerden birini almanız ticari kimliğiniz için çok önemlidir. Turkuvazsoft olarak internetteki yerinizi almanıza her an yardımcı olacağız.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın