Türkiye’nin Lider Tente Firması Urlatente.com

Türkiye’nin Lider Tente Firması Urlatente.com   Tente sistemleri içerisinde en ekonomik model olan klasik tente, zengin renk ve katalogları ile en iyiyi ve kaliteyi bir arada sunduğumuz modeldir. Metal aksamlar paslanmazlık (elektrostatik boyalı) alüminyum aksamlara sahiptir. Sistemimizi tek, tek veya çoklu kullanabilme özgürlüğüne sahipsiniz. Opsiyonel özellikler arasında bulanan uzaktan kumanda ile 100 ile 1.50 cm […]

 Türkiye’nin Lider Tente Firması Urlatente.com

16.12.2021 - 20:15

Güncelleme : 16.12.2021 - 21:00

Türkiye’nin Lider Tente Firması Urlatente.com

 

Tente sistemleri içerisinde en ekonomik model olan klasik tente, zengin renk ve katalogları ile en iyiyi ve kaliteyi bir arada sunduğumuz modeldir. Metal aksamlar paslanmazlık (elektrostatik boyalı) alüminyum aksamlara sahiptir. Sistemimizi tek, tek veya çoklu kullanabilme özgürlüğüne sahipsiniz. Opsiyonel özellikler arasında bulanan uzaktan kumanda ile 100 ile 1.50 cm mesafeden kontrol edilmesini sağlar. İthal akrilik kumaştan imal ettiğimiz store tenteler bakımı ve temizliği kolay uzun ömürlü gölgelendirme sistemlerinden olup, sıklık ile tercih edilen ekonomik bir seçimdir. Klasik tente fiyatları için lütfen müşteri hizmetlerini arayıp bilgi isteyiniz. Urla Tente olarak Urla ve çevre ilçelere satış, proje ve teknik servis olarak hizmet vermekteyiz. Klasik Tente Ürün Özellikleri Tenteyi Dış Etkilere Karşı Koruyan Kaset Yapısı Somfy Marka İthal Tüp Motor Sattler Marka Yüksek Dayanımlı Kumaş Tozları ve Pislikleri Engelleyen Süpürgelik Alüminyum Enjeksiyon Profil 150 cm ile 350 cm İleri Açılabilme INOX Civatalar ve Bağlatılar 45 Derece’ye Kadar Eğim Rüzgar Sensörü (Opsiyonel) Sessiz Çalışmasını Sağlayan Ses Yalıtım Sistemi Uzaktan Kumanda ile Kontrol Sistemi Elektrostatik Kaliteli

Urla pergola  Yaz aylarının gelmesiyle birlikte teraslı evi olan, bahçelerinde gölgelik alan oluşturmak isteyen, mekanlarını hem güneş hem de yaz yağmurlarından korumayı hedefleyen birçok kişi tente modelleri arayışına başladı. İhtiyaca uygun tente hizmeti yapan birçok farklı şirket bulunsa da, modellerdeki çeşitliliğin az olması ve ihtiyaca yönelik tente sistemini uygun fiyata bulmakta zorlanan birçok kişi için doğru bir firma bulmak zorlaşmıştır. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte özelleşen tente sistemleri de hesaba katıldığında hangi tip tente modelinin mekanlarınız için uygun olabileceğini tahmin etmekte zorlaşmıştır.

Urla Tente olarak Türkiye’nin en fazla çeşitte tente modelini müşterilerle buluşturuyor hem de mekan analizleri ile işletmenize veya evinize en uygun tente modelini seçebilmeniz adına sizlere yardımcı oluyoruz.

Hesaplı Tente Almanın En Kolay Yolu

Urla tente fiyatları  olarak  tamamına hizmet verirken, sitemizdende görebileceğiniz üzere İzmir’in  birçok semtinde yer alan işletmelere kaliteli hizmeti götürüyoruz.