Türkiye’nin İlk ve En Uzun Soluklu Usta Yayını: Kalekim Ustam Gazetesi

Ustaların, Kalekim ve inşaat sektörüyle ilgili bilgilere ulaşabilecekleri, mesleki birikim ve bilgisinin gelişmesine yardımcı olan Kalekim Ustam Gazetesi 2004 yılından beri ustalarımıza özel olarak hazırlanıyor. Her 3 ayda bir yayınlanan Ustam Gazetesi’nin her sayısı ustalarımız tarafından merakla beklenirken, bulmacayı doğru olarak çözen okuyucularımızı sürpriz hediyeler bekliyor. Dünden Bugüne Kalekim Usta Kulübü Türkiye’nin ilk seramik üreticisi […]

 Türkiye’nin İlk ve En Uzun Soluklu Usta Yayını: Kalekim Ustam Gazetesi

21.04.2019 - 13:11

Güncelleme : 21.04.2019 - 13:11

Ustaların, Kalekim ve inşaat sektörüyle ilgili bilgilere ulaşabilecekleri, mesleki birikim ve bilgisinin gelişmesine yardımcı olan Kalekim Ustam Gazetesi 2004 yılından beri ustalarımıza özel olarak hazırlanıyor. Her 3 ayda bir yayınlanan Ustam Gazetesi’nin her sayısı ustalarımız tarafından merakla beklenirken, bulmacayı doğru olarak çözen okuyucularımızı sürpriz hediyeler bekliyor.

Dünden Bugüne Kalekim Usta Kulübü

Türkiye’nin ilk seramik üreticisi ve en önemli kuruluşlarından biri olan Çanakkale Kaleseramik Fabrikaları A.Ş bünyesinde 1966 yılında seramik yapıştırıcısı üretimine başlandı.

Yine aynı tarihte Türkiye’deki ilk seramik ustası semineri ve usta memnuniyet anketleri gerçekleştirildi.

1973 yılında şirketleştirilen seramik yapıştırıcısı üretiminin Kalekim adıyla faaliyetlerine başlamasının ardından, seramik ustaları aynı çatı altında toplanarak Kalekim Usta Kulübü’nün temelleri atıldı.

Seramik ustalarına, zaman içerisinde Boya, Sıva, Su ve Isı Yalıtım ustalarının da katılımı ile ustalarımızın yaptığı işlerin önemini ortaya çıkarmak, eğitim ve seminerler ile üye ustalarımızın mesleki bilgi ve becerilerini geliştirerek sektörün kalifiye eleman ihtiyacına katkıda bulunmak amacıyla 2001 yılında Kalekim Usta Kulübü kuruldu.

Fikir hakları Kalekim’in olan Kalekim Usta Kulübü, 50.000’e ulaşan üyesiyle, inşaat sektöründe faaliyet gösterdiği alanlarda ustalara en büyük yatırımları yapıyor ve bunun neticesinde profesyonellerin ve son kullanıcıların seramik, boya, sıva, ısı ve su yalıtımı işlerinde kulüp üyesi ustaları tercih etmesini sağlamayı da hedefliyor.

Kalekim Usta Kulübü’nü ayrıcalıklarından hemen faydalanarak yakından tanımak ve dilerseniz bu ayrıcalıklı kulübe dahil olmak isterseniz https://www.ustakulubu.com/ adresini ziyaret ederek detaylı bilgi edinmeniz mümkün.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın