Türkiye’nin En Iyi Köpek Oteli

Yavru köpek temel itaat egitimi, köpeklerin daimi olarak egitime tabii tutulmasi için büyük bir öneme sahiptir. Yavru köpek egitimleri, köpeklerin cinsine göre degismeler gösterir. Belirli periyotlar halinde tasarlanan bu egitimler, köpeklerin sahipleri ile birlikte yasarken daha mutlu ve huzurlu olmasini saglayacaktir. Huzurlu olan köpekler de daha az hirçin ve saldirgan olacaktir. Yavru köpek temel itaat […]

 Türkiye’nin En Iyi Köpek Oteli

20.06.2021 - 16:16

Güncelleme : 20.06.2021 - 16:16

Yavru köpek temel itaat egitimi, köpeklerin daimi olarak egitime tabii tutulmasi için büyük bir öneme sahiptir. Yavru köpek egitimleri, köpeklerin cinsine göre degismeler gösterir. Belirli periyotlar halinde tasarlanan bu egitimler, köpeklerin sahipleri ile birlikte yasarken daha mutlu ve huzurlu olmasini saglayacaktir. Huzurlu olan köpekler de daha az hirçin ve saldirgan olacaktir.
Yavru köpek temel itaat eğitimi, köpeklerin cinsine göre de degisiklik gösterecektir. Her köpegin evlerde bulundurulma maksatlari farkli olacaktir. Çocuklu evlerde daha uysal ve çocukla kolay iletisim kuran köpekler tercih edilirken, is yerlerinde ise bekçi olarak tercih edilirler. Koruma maksatli olarak alinacak köpeklerin yetistirilme tarzlari da farkli olacaktir.
Köpek Egitiminde Profesyonel Destek
Yavru köpek egitim programi, oldukça zor ve sabir isteyen egitimlerin basinda gelir. Hiçbir sey bilmeyen yeni dogmus yavrularin dis dünya ile iletisim kurmalari oldukça zor olacaktir. Yasadiklari ortama ve bu ortamda uyumlu sekilde sahipleri ile birlikte yasamalari belli egitimler sonucunda mümkün olacaktir. Köpek alan kisilerin de sahiplendikleri bu canli ile uyumlu sekilde yasayabilmeleri için onlarin da egitime ihtiyaci bulunur.
Bu nedenle, yavru köpek eğitim programı için sahipleri ile birlikte egitime alinan köpeklerin gelisimi çok daha hizli olacaktir. Yavru köpek egitiminde öne çikan konular, beslenme aliskanliklari, tuvalet egitimi ve saldirganliklarin azaltilmasina yöneliktir. Gereksiz havlamalar, isirmalar köpeklerin insanlar ile birlikte yasantilarinda uyum sorunu yaratacaktir. Bu nedenle, profesyonel destek alinmasi önerilir. Hause of Istanbul, bu konuda profesyonel egitim kadrosu ile önerilen merkezlerin basinda gelir.
Her Cins Köpege Uygun Egitim Yöntemleri
Koruma köpek eğitimi ile hizmet veren Hause of Istanbul, farkli metotlarla köpek egitimi vermektedir. Köpek egitimlerinde ödül üzerine kurulu olan egitimler, koruma köpek egitimi konusunda önerilmeyecektir. Bir yeri koruma maksadi ile yetistirilen köpekler, her ödül için istenileni yaptigi takdirde koruma amaçlarini gerçeklestiremeyecektir. Bu nedenle Hause of Istanbul, sahibe itaat egitimi de vermektedir. Bu egitimler, ne kadar küçük yasta baslanirsa o kadar etkili olacaktir.
Köpek Otellerinin Önemi
Köpek otelleri son zamanlarda talep gören hizmet sektörlerinin basinda gelir. Köpekli ailelerin bir seyahate gidecekleri zaman, bu canlilari yanlarinda götürmesi her zaman olanakli olmayacaktir. Bunun en önemli nedeni, köpek dostu otellerin az olmasi ve her konaklama tesisinin köpek kabul etmeyisidir. Özel araçlarla çikilmayan seyahatlerde de toplu tasima araçlarinda köpek ile seyahat önemli sorunlar yaratacaktir. Is gezilerinde de köpeklerin bir yere birakilmasi gerekecektir.
Hem güvenilir hem de saglikli köpek bakim merkezlerine olan ihtiyaç son derece fazladir. Köpek otelleri içerisinde Hause Of Istanbul, önerilen merkezlerin basinda gelir. Genis bir alana yayilmis olan merkezde, veteriner ve köpek egitmenleri esliginde saglikli ve kurumsal bir hizmet sunulmaktadir.
Köpeklerin Mutlu Olacaklari Alanlar
Köpeklerin mutlu olacaklari yerler, onlarin sosyallesecekleri ortamlardir. Düzenli olarak saglik kontrollerinin yapildigi ve diger arkadaslari ile oyunlar oynadigi köpek otelleri her zaman tercih sebebidir. Köpek otellerinde köpeklerin kalacaklari odalarin da temiz ve dezenfeksiyonun yapilmis olmasi önerilir. Düzenli sekilde temizlenen ve yeterli büyüklükte olan odalarda köpekler daha huzurlu ve mutlu olacaklardir.
Köpek Otellerinde Güvenilir Destek
Köpek otellerinde güvenlik kameralarinin olmasi, onlarin emniyeti için son derece önem tasir. Bu merkezler içerisinde bulunan egitmen kadrosu, veteriner hizmeti son derece önem tasir. Kurumsal çalisan köpek egitim merkezleri, köpeklerin düzenli asilarini da takip edecektir. Kisa ya da uzun süreli konaklama hizmetlerinde köpeklerin mutlulugunu saglayacak yeterli yesil alana sahip merkezlerin tercih edilmesi önerilir.