Türkiye’nin Davetiyecisi

Başta düğün, nişan, kına ve sünnet törenleri olmak üzere birçok özel günde kullanılan davet kartları, birçok farklı şekilde ve modelde olabilir. Eğer sizde özel gününüzde göz alıcı ve dikkat çekici bir davetiye ile dostlarınızı davet etmek istiyorsanız, firmanın İnternet sitesinde yer alan davet kartı modellerine göz atabilirsiniz. Sizlere birçok farklı model ve seçenek sunulan sitede, […]

 Türkiye’nin Davetiyecisi

10.04.2020 - 16:20

Güncelleme : 11.04.2020 - 16:21

Başta düğün, nişan, kına ve sünnet törenleri olmak üzere birçok özel günde kullanılan davet kartları, birçok farklı şekilde ve modelde olabilir. Eğer sizde özel gününüzde göz alıcı ve dikkat çekici bir davetiye ile dostlarınızı davet etmek istiyorsanız, firmanın İnternet sitesinde yer alan davet kartı modellerine göz atabilirsiniz.

Sizlere birçok farklı model ve seçenek sunulan sitede, örnek şablonlara göz atabilir ve ardından modeli istediğiniz şekilde düzenleyebilirsiniz. Ardından firma ile iletişime geçebilir ve davet kartınızın imal edilmesini sağlayabilirsiniz. İmal edilen davet kartınız firma tarafından hızlı bir şekilde, ücretsiz kargo ile size ulaştırılacaktır.

Uygun Fiyatlı, Geniş Seçenekler

Her biri birbirinden uygun davetiye modelleri ile Türkiye genelinde hizmet veren firma, ayrıca geniş seçenekleri ile de birçok kişi tarafından tercih ediliyor. Bir çok farklı seçenekleri ve özelleştirme imkanları ile hizmet veren firma, ayrıca ürünlerin tasarımında imalatına kadar birçok nokta ile özenle ilgileniyor ve sizinle iletişim halinde kalıyor. Böylelikle her biri kusursuz ve tam istediğiniz şekilde olan ürünleri sizlere sunabiliyorlar.

Whatsapp Üzerinden İletişim İmkanı

Online davetiye seçme imkanı sunan firmanın sitesinde, istediğiniz modeli ve miktarı seçtikten sonra, modeli özelleştirebilir ve istediğiniz hale getirebilirsiniz. Modeli ve tasarımı belirledikten sonra firmanın sitesi üzerinde yer alan Whatsapp hattına mesaj atabilir ve ürünler hakkında detaylı bir şekilde bilgi alarak siparişte bulunabilirsiniz.