Türkiye Marka Ödülleri Sahiplerini buldu. Golden Reklam Serigrafi ve Baskı Hizmetleri “ En iyi Baskı Hizmetleri” Ödülü Aldı.

En beğenilen şirketler ödülünden sonra Golden Reklam bu yıl da Baskı hizmetlerinde en iyi marka ödülü aldı. En son beğenilen şirketler ödülünü alan Golden Reklam. Bu yılda en iyi marka ödülünü alarak başarılarına devam ediyor. Şirketin kurucu Gökhan Gündoğan Şen ödülünü aldıktan sonra “ Buradaki yapılanmamız tabii ki çalışma arkadaşlarımızın özverisi sayesinde oldu. Golden Reklam […]

 Türkiye Marka Ödülleri Sahiplerini buldu. Golden Reklam Serigrafi ve Baskı Hizmetleri “ En iyi Baskı Hizmetleri” Ödülü Aldı.

20.02.2021 - 22:30

Güncelleme : 20.02.2021 - 22:30

En beğenilen şirketler ödülünden sonra Golden Reklam bu yıl da Baskı hizmetlerinde en iyi marka ödülü aldı. En son beğenilen şirketler ödülünü alan Golden Reklam. Bu yılda en iyi marka ödülünü alarak başarılarına devam ediyor. Şirketin kurucu Gökhan Gündoğan Şen ödülünü aldıktan sonra “ Buradaki yapılanmamız tabii ki çalışma arkadaşlarımızın özverisi sayesinde oldu. Golden Reklam çatısı altında dijital,serigrafi ve emprime baskı gibi çeşitliliğimizle hizmetimize hız kesmeden devam etmekteyiz. Amacımız gelişmiş ülkelere bakarsanız bu ülkelerin verdiği hizmetler seviyesine ulaşıp teknolojiye ayak uydurabilmektir. diyerek sözlerini tamamlarken. Şirket global markaların baskı ve dizaynlarını yaparak hem adından sıkça söz ettirmeye başladı hem de ödüller kazanmaya devam etmektedir.

https://www.goldenreklam.net/