Türkiye iletişim ajansını seçti

Markanın iletişim danışmanlığını yönetecek ajans belli oldu. Sony PlayStation, Türkiye için iletişim ajansını seçti. Buna göre, PlayStation’ın Türkiye’deki iletişim ve PR çalışmaları yürütecek ajans İz İletişim oldu. Konu hakkında değerlendirmesinde PlayStation Türkiye Ülke Müdürü Mustafa Yiğit, PlayStation Türkiye olarak hem Türkiye’de oyunculuğun gelişmesi hem de ülkenin oyun endüstrisindeki konumunu yükseltmek için çalışmaya hız kesmeden devam […]

 Türkiye iletişim ajansını seçti

22.06.2018 - 14:17

Güncelleme : 22.06.2018 - 14:17

Markanın iletişim danışmanlığını yönetecek ajans belli oldu.
Sony PlayStation, Türkiye için iletişim ajansını seçti. Buna göre, PlayStation’ın Türkiye’deki iletişim ve PR çalışmaları yürütecek ajans İz İletişim oldu.

Konu hakkında değerlendirmesinde PlayStation Türkiye Ülke Müdürü Mustafa Yiğit, PlayStation Türkiye olarak hem Türkiye’de oyunculuğun gelişmesi hem de ülkenin oyun endüstrisindeki konumunu yükseltmek için çalışmaya hız kesmeden devam edeceklerini belirterek, iletişime daha fazla önem verecekleri bu dönemin ilk adımı olarak yeni iletişim ve PR ajansları İz İletişim ile işbirliklerini duyurmaktan büyük heyecan ve mutluluk duyduklarını söyledi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın