Türk Telekom Mobil Ödeme Sistemi Geliyor

Son teknolojilerin hayatımıza girdiği şu günlerde mobil ödeme imkanı ekstra avantaj sağlıyor. Birleşik ödeme çözüm ortaklıklarına bir yenisini daha ekleyerek Türk Telekom Ödeme Hizmetleri A.Ş. ile mobil ödeme sözleşmesi imzaladı. Türk Telekom mobil ödeme açma uygulaması da mevcut. Birleşik Ödemeler mobil ödeme sözleşmesi ise akıllı ödeme sistemi teknolojileri için çözümler sunmak üzere imzalandı.   Mobil […]

 Türk Telekom Mobil Ödeme Sistemi Geliyor

27.07.2017 - 1:31

Güncelleme : 27.07.2017 - 1:31

Son teknolojilerin hayatımıza girdiği şu günlerde mobil ödeme imkanı ekstra avantaj sağlıyor. Birleşik ödeme çözüm ortaklıklarına bir yenisini daha ekleyerek Türk Telekom Ödeme Hizmetleri A.Ş. ile mobil ödeme sözleşmesi imzaladı. Türk Telekom mobil ödeme açma uygulaması da mevcut. Birleşik Ödemeler mobil ödeme sözleşmesi ise akıllı ödeme sistemi teknolojileri için çözümler sunmak üzere imzalandı.

 

Mobil Ödeme Sisteminin Avantajları

Müşterilerine ve iş ortaklarına hayatı kolaylaştıran ve pratik teknolojiler de sunmayı hedeflemektedir. Kaliteli hizmetlerden ödün vermemektedir. Mobil ödeme kanalında aktif bir oyuncu olmaya da devam etmektedirler. Türk Telekom mobil ödeme yapamıyorum diyenler için sistemin çok kolay olduğunu söylemeliyiz. Türk Telekom Ödeme Hizmetlerinin fintech alanında sağlıklı sektör yapılanmasını sağlamak üzere işbirliği yapılmış olup rekabetçi ürünler geliştirilebilmesi adına da olumlu bir gelişme olarak değerlendirilmektedir.

 

Teknolojik Çözümlerin Hayatınıza Etkisi

Ödeme sistemlerine her geçen gün yenisinin geldiği teknolojik gelişmeler ile birlikte mobil ödemenin kullanıcı deneyimi açısından da son derece önemli olduğu belirtilmektedir. Mobil ödeme üye işyerleri aracılığıyla da yapılabilir. Türk Telekom Dijital Ödeme Sistemleri Direktörü olan Zeynep Bosna ise Türk Telekom Ödeme Hizmetleri’nin kurumsal ve bireysel müşterilerin hizmet alımı, ürün ya da ticaret dışı tüm ödemelerinde güvenli, uygun, kolay ve teknolojik çözümler sunduğunu belirtmektedir.

Uygun Ödeme İmkanı

Ödeme hizmetleri lisansına sahip kuruluş olarak da bundan sonraki dönemlerde ödeme alanında mevcut ürün, hizmet portföyünü geliştirerek müşterilerine yeni nesil ödeme hizmetleri sunduklarını, üye iş yeri ağlarını genişleterek finansal teknolojiler alanında öncü kuruluşlardan biri olmayı hedeflediklerini belirtmiştir.

 

Kullanıcılara Avantaj Sunan Türk Telekom

Ödeme sistemlerinde teknolojik gelişmeler kadar önemli olan diğer bir konuda mobil ödeme kolaylığı olup kullanıcı deneyimi açısından da son derece önemlidir. Birleşik Ödeme Ürün ve İş Geliştirme Direktörü olan Kutay Yalınkılınç ise Türk Telekom Ödeme Hizmetleri ile imzalamış oldukları mobil ödeme sözleşmesi sayesinde ödeme kanallarını artırmayı ve geliştirmeyi sürdürdüklerini belirtmiştir.

 

Telekom’dan Akıllı Ödeme İmkanı

Son dönemde geliştirilen mobil ödeme ile kullanıcılar cep telefonları üzerinden en iyi müşteri deneyimiyle güvenilir, kolay şekilde ödeme yapmaktadır. Birleşik Ödeme olarak hayatı kolaylaştıran çözümleri müşteriler ile buluşturmaktan da mutluluk duyduklarını belirtmişlerdir. Mobil ödeme nedir diyenler için sistemin kolaylıklarından bahsetmek faydalı olacaktır.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın