Türk Bayrağı Ebatları

Türk Bayrağı Ulus olarak her zaman mili birlik ve beraberlik ruhu içerisinde hareket eden bir milletin fertleriyiz. Ve Türk bayrağı bizi bu milli birlik ve beraberlik ruhunu en iyi aşılayan simgemizdir. Evinde, iş yerinde, ofisinde kısaca her yerde bu şanlı ve aziz bayrağımızı dalgalandırmak bir Türk evladı için onurdur. Sitemizde bulunan yüksek kalitedeki Türk bayrakları […]

 Türk Bayrağı Ebatları

29.01.2018 - 17:36

Güncelleme : 29.01.2018 - 17:36

Türk Bayrağı

Ulus olarak her zaman mili birlik ve beraberlik ruhu içerisinde hareket eden bir milletin fertleriyiz. Ve Türk bayrağı bizi bu milli birlik ve beraberlik ruhunu en iyi aşılayan simgemizdir. Evinde, iş yerinde, ofisinde kısaca her yerde bu şanlı ve aziz bayrağımızı dalgalandırmak bir Türk evladı için onurdur.

Sitemizde bulunan yüksek kalitedeki Türk bayrakları ile artık bayraksız hiçbir yer kalmayacaktır. İstediğiniz ebatlarda sipariş vereceğiniz Türk bayrağı ile özellikle bu zor zamanlarımızda bayrağımız her yerde gururla dalgalandırabileceksiniz. İster bez, ister kâğıt baskı olsun tüm bayram istekleriniz en kaliteli dijital baskı makineleri ile baskılanarak vakit geçirmeden kargoya verilmektedir. Bayraklarımız yüksek kalitede olup çok uzun yılar solmadan yıpranmadan kullanabilirsiniz.

Türk Bayrağı Ebatları

Türk bayrakları ebat olarak 70×150, 100×50, 300×450 ve 400×600 gibi birçok ebatta hazır olarak bulunmaktadır. Dilerseniz sizde siparişiniz esnasında kendi ebatlarınızı belirleyebilirsiniz. Tüm Türk bayrağı çeşitleri ve aynı zamanda 16 farklı Türk devletinin bayraklarını birinci sınıf baskı ve kalitede sipariş vermek ve ürünlere hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız http://www.baskiseli.com internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın