Trend Aramalar Yeniden Google’a Geliyor

Android işlemcilerinin çok kullanmasına rağmen, bir türlü istedikleri geri dönüşü alamadıkları ve sürekli olarak şikayet ettikleri ”Trend Aramalar” özelliği ile ilgili olarak yeni bir güncelleme yapıldı. Bu yapılmış olan güncelleme ile birlikte İOS’un yeni çıkacak cihazlarında artık bu uygulama da kullanılmaya başlanacak. Ancak, istemeyenler ve ya bu program ile ilgili olarak sıkıntısı olanlar rahatlıkla ayarlar […]

 Trend Aramalar Yeniden Google’a Geliyor

03.09.2017 - 18:21

Güncelleme : 03.09.2017 - 18:21

Android işlemcilerinin çok kullanmasına rağmen, bir türlü istedikleri geri dönüşü alamadıkları ve sürekli olarak şikayet ettikleri ”Trend Aramalar” özelliği ile ilgili olarak yeni bir güncelleme yapıldı. Bu yapılmış olan güncelleme ile birlikte İOS’un yeni çıkacak cihazlarında artık bu uygulama da kullanılmaya başlanacak. Ancak, istemeyenler ve ya bu program ile ilgili olarak sıkıntısı olanlar rahatlıkla ayarlar bölümünden devre dışı yaparak uygulamayı inaktif hale getirebilecekler.

Trend Aramalar IOS’da Tutacak Mı?

Trend Aramalar özelliği artık App Store’da olacak ve bu sayede sizler de istediğiniz gibi işlemlerinizi yapabileceksiniz. Twitter ve Facebook’ta çok fazla kullanılan ”Trends” sistemine benzer bir özellik olarak kurulacak olan ”Trend Aramalar” sistemi ile birlikte, aslında IOS’un sunmak istediği çok daha farklı bir sistem kurulmaya çalışılmış olacak. Böylece sizler de ön plana çıkan haberler konusunda da son dönemde en çok aranan bilgileri de arayabileceksiniz.

Android uygulamaları arasında kullanılmış olmasına rağmen, istenilen özelliklerin tam olarak alınamamasına rağmen, IOS çok daha düzgün ve farklılıklarla dolu bir sistem sunmaya çalışacak.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın