Trabzonspor Beşiktaş Maçının Kazananı Kim Olur?

retrobet giriş Süper ligde bu hafta büyük bir derbi oynanacak. Beşiktaş ile Trabzonspor arasında geçecek olan derbi maçında kazananın kim olacağı merak ediliyor. Zafer Büyükavcı da konu hakkında Mehmet Demirkol ile bir Retrobet röportaj gerçekleştirdi. Röportajda bu hafta oynanacak olan maçın nasıl sonuçlanacağını düşündüğü soruldu. retrobet giriş Bu soruya Retrobet giriş Trabzonspor’un gol yemesinin oldukça […]

 Trabzonspor Beşiktaş Maçının Kazananı Kim Olur?

22.02.2020 - 11:41

Güncelleme : 22.02.2020 - 11:41

retrobet giriş Süper ligde bu hafta büyük bir derbi oynanacak. Beşiktaş ile Trabzonspor arasında geçecek olan derbi maçında kazananın kim olacağı merak ediliyor. Zafer Büyükavcı da konu hakkında Mehmet Demirkol ile bir Retrobet röportaj gerçekleştirdi. Röportajda bu hafta oynanacak olan maçın nasıl sonuçlanacağını düşündüğü soruldu.

retrobet giriş Bu soruya Retrobet giriş Trabzonspor’un gol yemesinin oldukça zor, gol atmasının ise oldukça kolay olduğunu söyleyerek cevap veren Demirkol, kaleci Uğurcan’ı beğendiğini belirtti. Ligdeki en iyi iki Retrobet kaleciden birinin Uğurcan olduğunu belirten Demirkol, Beşiktaş’taysa şu an Sergen Yalçın tarafından bir rüzgar yaratıldığını belirtti.

Beşiktaş’taki oyunculara da değinen Demirkol, Retrobet giriş Gökhan, Caner ve Ruiz adlı oyuncuların daha fazla çabalaması gerektiğini söyledi.

Beşiktaş’ta Tribün Çok Önemli

Röportajın geri kalan kısmında söz Cem Dizdar’a verilirken Dizdar Beşiktaş’ta en önemli mevkiinin Retrobet giriş taraftar olduğunu belirtti. Sahaya baktığında çok iyi bir oyun göremediğini belirten Dizdar Beşiktaş’ın oyunlarını Burak Yılmaz, Retrobet Caner Erkin ve Gökhan Gönül üzerine kurduğunu da ekledi. Buna karşın Trabzonspor’daysa takımın bir bütün olarak savaştığını söyleyen Dizdar, bu sebepten ötürü avantajın Trabzonspor’da olduğunu belirtti.

Kaybederse Beşiktaş Şampiyon Olamaz

retrobet  Konuşmada değinilen şampiyonluk konusundaysa Deniz Çoban Beşiktaş’ın kaybetmesi durumunda Retrobet takımın şampiyonluk yarışından kopacağını söyledi. Trabzonspor Retrobet içinse bu maçın çok da önemli olmadığını vurgulayan Çoban, beraberliğin dahi Trabzonspor için yeterli olacağını sözlerine ekledi.