Tmgd Mühendislik Firması Ne İş Yapar?

Tmgd danışmanlık firmamız tehlikeli madde taşımacılığı yapan firma ve işletmelere danışmanlık hizmeti vermektedir. Tehlikeli madde taşımacılığı yüksek riskli işlerdendir. Gerekli önlem ve tedbirler alınmadığı takdirde büyük felaketlere neden olabilir. İşletmeler büyük zarar kaybına uğrayabilir. Bu işin büyük bir titizlikle yapılması gerekir. Dikkat edilmesi gereken kurallara ve talimatlara uymak gerekir. Tmdg mühendislik firması olarak tehlikeli madde […]

 Tmgd Mühendislik Firması Ne İş Yapar?

24.11.2019 - 8:33

Güncelleme : 29.11.2019 - 8:36

Tmgd danışmanlık firmamız tehlikeli madde taşımacılığı yapan firma ve işletmelere danışmanlık hizmeti vermektedir. Tehlikeli madde taşımacılığı yüksek riskli işlerdendir. Gerekli önlem ve tedbirler alınmadığı takdirde büyük felaketlere neden olabilir. İşletmeler büyük zarar kaybına uğrayabilir. Bu işin büyük bir titizlikle yapılması gerekir. Dikkat edilmesi gereken kurallara ve talimatlara uymak gerekir. Tmdg mühendislik firması olarak tehlikeli madde taşımacılık işi yapan firmalara danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Bizden alacağınız danışmanlık eğitimi ile siz de tehlikeli madde taşımacılığı işini sorunsuz bir şekilde yapabilirsiniz. Mühendislik firmamızın ürün ve hizmetleri hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için Tmgdmuhendislik.com internet adresini kullanabilirsiniz. Projelerimiz hakkında detaylı açıklamaya buradan ulaşabilirsiniz.

Adr Belgesi ne işe yarar?

 ADR belgesi tehlikeli madde taşıyan işletmelere verilen bir belgedir. Bu belge işi yapabilme belgesidir. Bu belgeye sahip olamayan firmalar bu işi yasal yollarla yapamaz. Kaçak tehlikeli madde taşımacılığı yapanlar hakkında maddi cezalar ve hapis cezaları verilmektedir. Yasal olarak bu işi yapıyorsanız adr belgenizin olması gerekir. Adr belgesini nasıl alırsınız, nerden alırsınız, almak için neler gerekir, istenen belgeler nelerdir, ne kadar sürede alabilirsiniz şeklinde tüm sorularınızı Tmgdmuhendislik.com Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı firmasına sorabilirsiniz. Adr belge alım işlemini isterseniz sizin adınıza başvuru yapıp alabilir. Tüm işlemleri büyük titizlilikle yapan mühendislik firması adr belge alımı konusunda en büyük yardımcınızdır.