TFXTarget inceleme

Döviz ve kıymetli maden alım satımı yaparken kullanabildiğimiz TFXTarget uygulaması diğer uygulamalardan çok farklı özellikler ile karşımıza çıkıyor. İlk aşamada uygulamayı merak edenler TFXTarget demo hesabı ile uygulamayı deneme şansı bulabiliyor. TFXTarget uygulaması, basit ve güvenilir arayüzü ile, kullanıcılara kolay bir şekilde alım satım imkanı sunuyor. Arayüzünde de birçok farklı seçenek bulunan TFXTarget, 33 farklı […]

 TFXTarget inceleme

24.07.2019 - 19:34

Güncelleme : 24.07.2019 - 19:34

Döviz ve kıymetli maden alım satımı yaparken kullanabildiğimiz TFXTarget uygulaması diğer uygulamalardan çok farklı özellikler ile karşımıza çıkıyor. İlk aşamada uygulamayı merak edenler TFXTarget demo hesabı ile uygulamayı deneme şansı bulabiliyor.

TFXTarget uygulaması, basit ve güvenilir arayüzü ile, kullanıcılara kolay bir şekilde alım satım imkanı sunuyor. Arayüzünde de birçok farklı seçenek bulunan TFXTarget, 33 farklı döviz çiftinin döviz hareketlerini dünya ile takip etmeyi kolaylaştırıyor. Döviz işlemlerinizi 5 gün 24 saat boyunca gerçekleştirebildiğiniz uygulama, Türkiye Finans Katılım Bankası’ndan gücünü alıyor.

Gerçek hesap ile işlem yapmaya nasıl başlayabilirsiniz?
TFXTarget, kullanıcı için bütün kolaylıkları düşünmüş. Uygulamaya gerçek hesap ile kayıt olmak için buraya tıklayarak formu doldurabilirsiniz. Form doldurma işleminin ardından dilediğiniz adrese gelen kurye yardımı ile bankaya gitmeden zahmetsiz bir şekilde hesap açabilirsiniz.

Uygulama hangi telefonlar ile uyumlu?
iOS işletim sistemini kullanan iPhone ve iPad’ler uygulamayı kullanabileceğiniz gibi Android işletim sistemini kullanan tüm cihazlarda da TFXTarget’ın kullanıcı dostu uygulamasını kullanabilirsiniz.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın