Teşhir Ekipmanları Ne İşe Yarar?

Marketlerde ürün satışının olabilmesi için öncelikle ürün müşteriye sunulmalıdır. Ürünler sunulurken bir takım ekipmanların içinde sergilenir. Bu ekipmanlar sayesinde müşteriler rahatlıkla ürüne bakabilir ve tadabilir. Teşhir ekipmanları her sektörde kullanılır. Başlıca kullanım alanları marketler, fuarlar, kafeler, eczaneler gibi farklı sektörler bu ürünlere ihtiyaç duyarlar. Firma kolay temizlenme özelliği olan dayanıklı dökme gıda teşhir ekipmanlarıüreten bir […]

 Teşhir Ekipmanları Ne İşe Yarar?

06.04.2019 - 11:43

Güncelleme : 06.04.2019 - 11:43

Marketlerde ürün satışının olabilmesi için öncelikle ürün müşteriye sunulmalıdır. Ürünler sunulurken bir takım ekipmanların içinde sergilenir. Bu ekipmanlar sayesinde müşteriler rahatlıkla ürüne bakabilir ve tadabilir. Teşhir ekipmanları her sektörde kullanılır. Başlıca kullanım alanları marketler, fuarlar, kafeler, eczaneler gibi farklı sektörler bu ürünlere ihtiyaç duyarlar. Firma kolay temizlenme özelliği olan dayanıklı dökme gıda teşhir ekipmanlarıüreten bir firmadır. Kullanım alanına göre ürünün ölçülerini firmaya iletebilirsiniz. Sipariş verdikten sonra ücretsiz kargo İle ürünleriniz adresinize teslim edilir.

Kuruyemiş Teşhir Ekipmanları

Kuruyemiş teşhir ekipmanları İçin genellikle kare veya dikdörtgen pleksi kutu tercih edilir. Firma dayanıklı olması İçin kaliteli plastikten ve camdan üretim yapar. Kapakları tam olarak kapanır ve kolay açılır. Hava almaz ve nem yapmaz. Kuruyemişler uzun süre bu kutularda saklanabilir. Firma isteğe göre üretim yapar. Firmanın sitesinde olan teşhir ekipmanları size uygun değilse ölçülerinizi ve istediğiniz ürünü firmaya anlatın, firma yapıp size göndersin. Firmanın sitesinde çeşitli boy ve ebatlarda teşhir ekipmanları bulabilirsiniz.

Kargo ve Ulaşım Nasıl Olur?

Firmadan aldığınız her ürün sipariş tamamlandıktan sonra kargoya verilir. Kargo adrese teslimat yapar. Alınan ürünler en fazla bir hafta içinde size teslim edilir. Sipariş takibi yapmak içim siteye üye olmanız gerekir. Sipariş takip numaranız İle ürünlerinizi an be an takip edebilirsiniz. Firma kaliteden ve sağlamlıktan ödün vermeyen bir firmadır.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın