Termodizayn Buz Makinesi Kampanyaları

Buz ihtiyacı tüm dünyada özellikle de sıcak iklim bölgelerinde oldukça fazladır. Ticari alanda ise üretilen veya ithal edilen malların uzun süre korunabilmesi için soğuk ortamlarda kalmaları gerekiyor.

 Termodizayn Buz Makinesi Kampanyaları

21.12.2017 - 16:04

Güncelleme : 21.12.2017 - 16:04

Buz ihtiyacı tüm dünyada özellikle de sıcak iklim bölgelerinde oldukça fazladır. Ticari alanda ise üretilen veya ithal edilen malların uzun süre korunabilmesi için soğuk ortamlarda kalmaları gerekiyor. Bu da buz makinelerinin önemini 2 kat daha arttırıyor. Özellikle balıkçılık sektöründe ithal edilen balıkların uzun süre bozulmadan ihraç yerine ulaşabilmesi için soğuk buz odalarında korunmaları gerekiyor. Bunun için de ticari buz makinesisatın almak lazım. Haberimizde buz makinesi fiyatları ve buz makinesi çeşitleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

BUZ MAKİNE FİYATLARI ORTALAMA NE KADAR?

 

Buz makineleri tıpkı diğer teknolojik ürünler gibi çok geniş bir yelpazede fiyat aralıklarına sahiptir. Fakat her şeyde olduğu gibi bu konuda da en doğru tercih uzun süre yıllar boyunca kullanılabilecek bir makine satın almak olacaktır. Bu tür makineler oldukça hassastır ve eğer doğru kullanılmazlarsa ömürleri bir hayli kısalır. Termodizayn buz makinesi konusunda ülkemizin en öncü firmalarından bir tanesidir. Fiyat olarak da kalitesi ile uygun olan termodizaynbuz yapıcı makineleri çok çeşitlidir. Almanya ve diğer Avrupa ülkeleri ile de sürekli olarak ticari iş birliği içinde olan termodizaynticari buz makinesi ihracatında ülkemizde bir numaralı firmadır.

 

BUZ MAKİNESİ ÇEŞİTLERİ NELERDİR?

 

Buz makineleri çok çeşitlidir. Özellikle yaprak buz yapıcımakineleri hem tatlı sudan hem de tuzlu sudan buzlar üretebilmektedir. Bu makinelerin en önemli özelliklerinden bir tanesi de hem hava soğutmalı hem de buz soğutmalı olarak çalışabilmeleridir. Balıkçılar için en iyi tercih konteyner tip buz makineleridir. Bu konteyner tipli buz makineleri hem çok az yer kaplar hem de geniş hacmi sayesinde tüm ürünlerinizi tek bir makine içinde muhafaza etmenize olanak tanır. Ticari alanda birçok sektörde buz yapıcı ihtiyacı bulunmaktadır. Aynı zamanda insani kuruluşlarda savaş ve diğer doğal afet bölgelerine su yardımı yapmak için bu buz yapıcı makineleritercih etmekteler.

 

Termodizayn akıllı buz makineleri kampanyaları yaz ayı boyunca devam edecektir. Bu kampanyaları yakından takip ederseniz çok uygun fiyatlara ihtiyacınız olan bir buz makinesini satın alabilirsiniz. Sadece buz makineleri değil aynı zamanda soğutma sistemleri de oldukça popülerdir. Bu soğutma sistemlerini dilediğiniz yere kurabilirsiniz. Daha sonra bu sistemlerin içine kaliteli buz makineleri yerleştirebilirsiniz. Mobil hastane, soğutma cihazları, PVC şerit perdeler ve daha birçok ürün Termodizayn farkıyla ayağınıza kadar gönderiliyor.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın