Tercüme Hizmetlerinde Kalite

  Tercüme ihtiyacı hiç umulmadık zamanlarda gerekli olduğu gibi iş veya okul alanında da gerekli olur. İstanbul ilinde birçok şubesiyle hizmet veren Tercüme Bürosu hizmetlerini www.aciltercume.com.tr adresinde tanıtıyor. Hangi konuda ve ne hakkında olursa olsun 72 dilde tercüme hizmeti veriyor. Tercüme için küçük iş büyük iş ayrımı yapmayan büro çalışanları, çevrilecek metnin boyutuna göre aynı […]

 Tercüme Hizmetlerinde Kalite

16.02.2019 - 0:47

Güncelleme : 16.02.2019 - 0:47

 

Tercüme ihtiyacı hiç umulmadık zamanlarda gerekli olduğu gibi iş veya okul alanında da gerekli olur. İstanbul ilinde birçok şubesiyle hizmet veren Tercüme Bürosu hizmetlerini www.aciltercume.com.tr adresinde tanıtıyor. Hangi konuda ve ne hakkında olursa olsun 72 dilde tercüme hizmeti veriyor. Tercüme için küçük iş büyük iş ayrımı yapmayan büro çalışanları, çevrilecek metnin boyutuna göre aynı gün işi tamamlıyor. Çevirileri üstünkörü olarak değil anlamlı bir şekilde yapan büro, hızlı ve kaliteli iş teslimiyle beğeni topluyor.

Yeminli Tercüme

Büroda birçok dilde tercüme çalışmaları yapılıyor ve tercümanların tamamı tecrübeli ve nitelikli kişilerden oluşuyor. Çevrilecek metnin özelliğine göre gizlilik ilkesine, özen ve itina gösteriliyor. İngilizce, Almanca, İtalyanca, Portekizce, Arapça, Japonca, Azerice ve Çince lisanlarında tüm çeviriler tercüme bürosu çalışanları tarafından üst düzey anlamda yeminli olarak yapılıyor.

Hızlı Tercüme

Tercüme konusu özellikle ticaret faaliyetleri bakımından önem taşır. Ticaretle uğraşan kişilerin çeviri metnini tam olarak anlaması işin gidişatını büyük ölçüde etkileyen faktörler arasında bulunur. Tercüme bürosunda her türlü metnin çevirisi profesyonel hizmet anlayışıyla yapılıyor. Büro çevirisi yapılacak metni dijital ortamdan çeviriyor, kontrollerini yapıyor ve tekrar müşterisine iletiyor.

Müşterinin onayı sonrasında tekrar müşterisine istenilen lisana çevrilmiş olarak gönderiyor. İş yoğunluğu hangi aşamada olursa olsun söz verdiği saatte çeviri işlemini tamamlıyor. Kaliteli ve anlamlı çeviri hizmetlerinde kısa süre içinde acil çeviri hizmeti veriyor.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın