Teras,balkon Kapatma Sistemleri Ve Kış Bahçesi

    Kış Bahçesi Sistemleri İlgili Haber Rekor seviyede azaldı            Kış bahçesi, kış mevsiminde de soğuk havaya rağmen bahçenin tadını çıkarmak için uygulanan bir yöntemdir. Bahçenin herhangi bir yerine istenilen boyutlarda ve camlarla çevrili bir oda olarak tasarlanır. Bu oda biçimindeki yapının içi bahçe gibi dekore edilir. Camlarla çevrili olma da asıl bahçe ile […]

 Teras,balkon Kapatma Sistemleri Ve Kış Bahçesi

19.02.2018 - 18:17

Güncelleme : 19.02.2018 - 18:17

 

 

Kış Bahçesi Sistemleri

           Kış bahçesi, kış mevsiminde de soğuk havaya rağmen bahçenin tadını çıkarmak için uygulanan bir yöntemdir. Bahçenin herhangi bir yerine istenilen boyutlarda ve camlarla çevrili bir oda olarak tasarlanır. Bu oda biçimindeki yapının içi bahçe gibi dekore edilir. Camlarla çevrili olma da asıl bahçe ile iç içe bir görünüm sağlamaktadır. Camlar sayesinde ısı yalıtımı sağlanmış olur ve içeriye soğuk hava girmez iken içerideki sıcaklık da dışarı çıkmaz. Ayrıca kış bahçesinin camlarının katlanabilir özellikte olması yazın da bu alanın kolaylıkla kullanılabilmesi açısından avantajdır. Uzun süre kullanım için uygun olan kış bahçesinin monte edilmesi de çok kolaydır.

 

Teras Kapatma Sistemleri

 

Binaların üstünde çatının belli bir kısmının olmaması sonucu oluşan teraslar kışın binalar açısından zorluklar çıkarabilmektedir. Böyle durumlarda teras kapatma sistemleri kullanılarak daha az zarar vermesi sağlanabilmektedir. Teras kapatma iyi bir yalıtım işlemidir. Ahşap ve cam gibi türlerinin yanı sıra daha farklı malzemelerle de yapılabilmesi mümkündür. Boyutlara göre yapılabilmesi de her mekana uyum sağlamasını kolaylaştırmaktadır.

 

Balkon Kapatma Sistemler

           Balkon kapatma, genellikle evin daha iyi ısınması ve soğuk girmemesi için yapılan bir işlemdir. Ancak dar evlerde alanın genişlemesi gibi sebeplerle de yapılabilmektedir. Ve çeşitleri mevcuttur. Bunlar; pimapen, pvc ve camdır. Dekorasyon amaçlı olarak en çok kullanılan çeşidi camdır. En ucuz cam balkon fiyatları ise sabit değildir. Boyutlara ve modele göre farklılık göstermektedir.

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın