Temizlik ve Hijyen Sağlayan Ürün Satışları

Firma çok sayıda insana hizmet veren firma veya kuruluşların temizlik ve hijyen ihtiyaçlarının karşılanması için hizmet veriyor. Koli ya da perakende satış yapan firma tek kullanımlık ürünlerin kişilere ulaştırılmasını sağlıyor. Firmanın ürünleri arasında ayrıca ambalajlar, gıda kapları, bardakları, poşetler, sarf malzemeleri ve temizlik için kullanılan kimyasallar yer alıyor. Bu sayede kişiler ihtiyaç duydukları ürünleri firmadan […]

 Temizlik ve Hijyen Sağlayan Ürün Satışları

20.06.2020 - 9:55

Güncelleme : 20.06.2020 - 9:55

Firma çok sayıda insana hizmet veren firma veya kuruluşların temizlik ve hijyen ihtiyaçlarının karşılanması için hizmet veriyor. Koli ya da perakende satış yapan firma tek kullanımlık ürünlerin kişilere ulaştırılmasını sağlıyor. Firmanın ürünleri arasında ayrıca ambalajlar, gıda kapları, bardakları, poşetler, sarf malzemeleri ve temizlik için kullanılan kimyasallar yer alıyor. Bu sayede kişiler ihtiyaç duydukları ürünleri firmadan satın alıp kullanabiliyorlar.

Online Satışlar

Ambalaj, hijyen ve temizlik ürünlerini firma online olarak satışa sunuyor. Böylelikle firmanın web sayfası üzerinden kişiler sipariş vererek ürünlerin sahibi olabiliyorlar. Firma web sayfası üzerinde farklı markalara ait ürünlerin satışını gerçekleştiriyor. Bu ürünler argon, arıtürk, beybi, vetrok ve ecolab ürünleri oluyor. Firma bu markalara ait ürünleri Türkiye’nin her yerine anlaşmalı kargosu aracılığıyla gönderiyor.

Bardak Satışı

Firma yeme ve içme sektöründe hizmet veren firmalar için toptan bardak satışı gerçekleştiriyor. Böylece kişiler tek kullanımlık olan bu bardaklardan satın alarak müşterilerinin ya da çalışanlarının kullanmasını sağlayabiliyorlar. Firmanın satışını yaptığı bardaklar plastik ve karton bardak oluyor. Ayrıca bu bardakların taşınmasında ve bardakları koyulan içeceklerin soğumasını engelleyen bardak ve taşıyıcıları da satışa sunuyor.

Hijyen Ürünlerinin Satışı

Firma çalışma sırasında kişilerin hijyenlerini sağlamalarını sağlayacak ürünlerin satışını da gerçekleştiriyor. Bu ürünler arasında bone, maske, kolluk ve galoş gibi ürünler yer alıyor. Bu sayede yiyecek sektöründe kullanılan bone ve galoşlar sayesinde temiz gıdalar hazırlanabiliyor. Firmanın hijyen ürünleri dışında ayrıca farklı özelliklere sahip eldivenlerde yer alıyor. Bu eldivenler lateks, şeffaf, nitril  eldiven ve viniyl eldivenler oluyor. Bu ürünler firma tarafından 100 adet şeklinde satılıyor.