Temassız Menü

Temassız menü hem işletmeye hem de müşteriye birçok avantaj sağlamaktadır. Sağladığı bu avantajlar işletmeyi hem prestij olarak yükseltir hem de kar oranını artırır. Yenilikler kişiye çekici geldiği zaman kişi yeniliğin bağımlısı haline gelmektedir. Temassız menü konseptiniz ile müşterileri etkileyerek kazançlarınızı artırabilir hizmetinizi daha yüksek seviyeye çıkarabilirsiniz. Bunun yanı sıra işletmenizdeki işlemleri sisteme koyarak daha performanslı […]

 Temassız Menü

17.03.2021 - 10:41

Güncelleme : 17.03.2021 - 10:41

Temassız menü hem işletmeye hem de müşteriye birçok avantaj sağlamaktadır. Sağladığı bu avantajlar işletmeyi hem prestij olarak yükseltir hem de kar oranını artırır.

Yenilikler kişiye çekici geldiği zaman kişi yeniliğin bağımlısı haline gelmektedir. Temassız menü konseptiniz ile müşterileri etkileyerek kazançlarınızı artırabilir hizmetinizi daha yüksek seviyeye çıkarabilirsiniz. Bunun yanı sıra işletmenizdeki işlemleri sisteme koyarak daha performanslı çalışan bir işletme haline gelmesine yardımcı olur.

Temassız Menü Avantajları Nelerdir?

Temassız menüye geçmek isteyen şirketlerin merak ettiği temassız menünün bütün avantajları bu şekildedir:

  • Temassız menü fiziki menüyü ortadan kaldırarak temassız bir şekilde online menü sistemi kurulmasına olanak sağlar.
  • İşletmelere özel QR kodlar sayesinde müşteriler kodu okutarak işletmeye ait menüye ulaşabilirler. Menünün yanı sıra ödemeleri de QR kod sayesinde temassız bir şekilde yapmak mümkün hale gelmiştir.
  • Temassız menüler tamamen kendi ürünleriniz ile temas ettiğinizden dolayı daha hijyenik hale gelmiştir. Bu sayede müşteriler temassız menü bulunan işletmeler tercih etmektedir.
  • İşletmeler kendilerine has menüleri dijital ortamda oluşturmakta serbesttirler. Online menünüz ile fazla masraf yapmadan müşterilerinizi etkilemek mümkün. 
  • İşletmelerin her gelen yenilik ile beraber menüleri değiştirmesi gerekmiyor. Bunun sonucunda da menünün baskısı, tasarımı ve matbaa gibi kriterlere ödeme yapmak gerekmiyor. 
  • Günümüz pandemi sürecinde işletmenin ve müşterinin sağlığını korumaktadır.

Bu özelliklerin yanı sıra sürekli gelişen yazılım sektörü ile birlikte daha birçok yenilik geleceğinden de eminiz.