Telefonlara ekran koruyucu alırken nelere dikkat etmeliyiz?

Son teknolojik akıllı cep telefonlarına oldukça fazla para vererek sahip oluyoruz. Telefonun aldıktan sonra daha uzun süre dayansın ve dış etkilerden korunsun diye bazı ekipmanlar alıyoruz.

 Telefonlara ekran koruyucu alırken nelere dikkat etmeliyiz?

27.08.2018 - 14:16

Güncelleme : 27.08.2018 - 14:16

Son teknolojik akıllı cep telefonlarına oldukça fazla para vererek sahip oluyoruz. Telefonun aldıktan sonra daha uzun süre dayansın ve dış etkilerden korunsun diye bazı ekipmanlar alıyoruz. Alınan ekipmanın kalitesi, yapım malzemesi oldukça önemlidir. Kaliteli telefon aksesuarları ile daha şık görünebilir ve daha uzun süre kullanabilirsiniz.

Cam ekran koruyucu avantajlarından

Cam ekran koruyucular camın çok ince hali ile yapılan malzemelerdir. Cam ekran koruyucular plastik ekran koruyuculara göre daha dayanıklı ve kullanımı daha kolaydır. Camdan yapılan cam ekran koruyucu telefonun çizilmesini engeller. Parmak izlerini çok fazla göstermez. Telefonun görüş açısını azaltarak başka kimselerin ekranı görmesini engeller. Plastik ekran koruyucuya göre daha pahalıdır. Son zamanlarda çok fazla rağbet görmesinden dolayı fiyatları daha uygun hale gelmiştir. ilkemmobil.com.tr internet adresimizi tıklayarak her telefonun özelliğine göre değişen tüm aksesuarları temin edebilirsiniz. Silikon ekran koruyucu ve kırılmaz cam ekran koruyucuyu uygun fiyatlar alabilir ve ücretsiz kargo seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

Ekran koruyucu tüm telefonu korur mu?

Ekran koruyucular ister cam ister silikon olsun sadece ekranı korumak İçin tasarlanmışlardır. Çarpma, düşme kırılma gibi olaylara karşı telefonu korumazlar. Tüm telefonun korunması İçin telefon kılıfı almalısınız. https://www.ilkemmobil.com.tr/ sitemizde birbirinden şık ve zarif tasarlanan telefon ekipmanlarını bulmanız mümkündür. Telefon kılıfı alırken tüm telefonu saran, kullanımı rahat kılıfları tercih etmelisiniz.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın