Telefona Gelen Cevapsız Aramayı Bulma

Cep telefonunuza günün farklı saatlerinde bilmediğiniz numaralardan aramalar geliyor ve bu numaraların kim olduğunu merak ediyorsanız www.nerenintelefonu.com adresinden arayan numaranın kimin telefonu olduğu hakkında bilgi alabilirsiniz. Siteye giriş yapılıyor ve açılan penceredeki no sorgulama ekranına sahibini öğrenmek istediğiniz telefon numarasını yazarak birkaç dakika içerisinde sizi arayan kişiyi öğrenebiliyorsunuz. Kaliteli bir sistemle hazırlanmış olan siteden arayan […]

 Telefona Gelen Cevapsız Aramayı Bulma

21.04.2019 - 18:38

Güncelleme : 21.04.2019 - 18:38


Cep telefonunuza günün farklı saatlerinde bilmediğiniz numaralardan aramalar geliyor ve bu numaraların kim olduğunu merak ediyorsanız www.nerenintelefonu.com adresinden arayan numaranın kimin telefonu olduğu hakkında bilgi alabilirsiniz. Siteye giriş yapılıyor ve açılan penceredeki no sorgulama ekranına sahibini öğrenmek istediğiniz telefon numarasını yazarak birkaç dakika içerisinde sizi arayan kişiyi öğrenebiliyorsunuz. Kaliteli bir sistemle hazırlanmış olan siteden arayan numaranın kime ait olduğunu öğrenerek, dolandırıcı veya telefon sapığı olduğu hakkında karar verebilirsiniz.

Telefonuma Gelen Aramayı Kim Yaptı?

Telefonunuzu rehberinizde kayıtlı olmayan bir numara aradıysa siteden anında bu numaranın sahibinin kim olduğunu öğrenebilirsiniz. Siteden numara sorgulama işlemi yapmak için ücret ödemek veya siteye üyelik bilgisi oluşturmak gerekmiyor. Sitenin linki ile direkt olarak siteye giriliyor ve beni kim aradı diye düşünmek yerine, numara yazılarak anında numaranın kime ait olduğu hakkında bilgi ediniliyor.

Beni Arayan Numara Dolandırıcı Mı?

Sitenin kullanım bölümlerinden birini de kullanıcı yorumlarının bulunduğu bölüm oluşturuyor. Bu bölümde kullanıcılar, kendilerini arayarak rahatsız etmiş olan telefon numaralarını paylaşarak diğer kullanıcıları bilgi sahibi edebiliyor.

Siteye telefon sorgulama işlemi yapmak için giriş yapan kullanıcılar yorum ve önerilerin bulunduğu bu bölümden telefon dolandırıcıları veya sapıklık yapan numaralar hakkında bilgi edinebiliyor. Telefonunuza bilmediğiniz bir numaradan çağrı veya arama geldiğinde siteye girerek o numaranın kime ait olduğu hakkında bilgi ve fikir edinebilirsiniz.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın