Tel Örgü Üretiminde Bir Numara

Denizli Merkezefendi'de hizmet veren Hasır Tel Dünyası punta kaynak yöntemi ile hasır tel üretiyor. Son derece dayanıklı, dirençli ve sağlam olarak üretim yapan firma...

 Tel Örgü Üretiminde Bir Numara

14.08.2018 - 15:44

Güncelleme : 14.08.2018 - 15:44

Denizli Merkezefendi’de hizmet veren Hasır Tel Dünyası punta kaynak yöntemi ile hasır tel üretiyor. Son derece dayanıklı, dirençli ve sağlam olarak üretim yapan firma müşteri memnuniyeti ve beklentisini karşılayarak uygun fiyatlarda hizmet veriyor.

​​​​​​Tellerin çeşitleri, göz aralıkları, tel kalınlığı, genişlik ve uzunlukları belli standartlara göre üretilenlerin yanında talebe göre de üretim yapıyor.

Yüksek enerji ile kaynak yapılan hasır tel üretimi ve ürünler hakkında bilgi için hasirteldunyasi.com sitesinden online ulaşabilir, mevcut ürünlerin de inceleyebilirsiniz.

Hasır Tel Nerelerde Kullanılır?

Müşterinin isteğine göre en, boy ve çapta da yapılan hasır tellerin standart olarak üretilenleri de mevcut. Genelde kullanım alanları tavuk, kuş ve diğer hayvanları koymak için kullanılan kafesleri hasır telden yapılır. Basketbol ve tenis sahalarında alanı çevreleyen de bir hasır teldir. Süpermarket ve depo rafları da dayanıklı hasır tellerden yapılır. Çiçek seralarında ve tarımda kullanılır. Fabrika içindeki küçük taşıyıcılarda ve güvenlik amacıyla hasır tel kullanılır. Elektrik kablo kanalları, inşaat malzemelerinde, kaba kul eleklerinde ve daha birçok yerde kullanılır.

http://www.hasirteldunyasi.com/

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın