Tekstil Analizleri Neden Gereklidir?

Tekstil ürünleri için ülkemizde bazı uygulamalar bulunmakta olup bunlardan biri de bu ürünlerin yetki sağlamış tekstil laboratuvarı ortamında yapılmış testlerinin mutlaka bulunmasıdır.

 Tekstil Analizleri Neden Gereklidir?

20.03.2018 - 14:32

Güncelleme : 20.03.2018 - 14:32

Tekstil ürünleri için ülkemizde bazı uygulamalar bulunmakta olup bunlardan biri de bu ürünlerin yetki sağlamış tekstil laboratuvarı ortamında yapılmış testlerinin mutlaka bulunmasıdır. Bu testler Eurolab Tekstil laboratuvarı ile itina ile yapılarak firmalara sunulabilmektedir.

Firmanın üstün özelliklere sahip labaratuvar ve teknik ekibi bulunmaktadır. Ülkemizde bu konuda firmaların ilgili tekstil analizleri yapılmış ürünleri satışa sunmaları gerekmektedir. İlgili ve bu konuda tam yetkili laboratuvarlardan yapılmış tekstil testleri ile bir satış pazarlama sağlanabilmektedir. Bu testlerin yapılma zorunluluğu ise ürünlerin içinde insan sağlığına zararlı madde içermelerinin engellenmesinin sağlanmasıdır.

Ayrıca bu ürünlerin Eurolab laboratuvarlarında yapılmış testleri ile daha güvenli bir şekilde kullanılması da garanti altına alınmış olmaktadır. Bu nedenle bu konuda uzman olan firmadan yardım alınarak yapılan testlerin satış yapacak firmaların bünyelerinde bulundurmaları ve gerekli denetimlerde sunmaları gerekir.

Ayrıca satış yapacak firmaların bu testleri bulundurması müşteriler açısından da firmaya olan güveni arttırmaktadır. Sağlıklı koşullarda üretim sağlandığının müşterilere kanıtlanmasının firma için ve müşteri potansiyeli için büyük önem taşıdığı bilinmekte olup satış pazarlama yapan tüm firmalar için olumlu sonuçlar getirmektedir.

https://www.laboratuvar.site/

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın