Teknolojiyi Yakından Takip Ediyoruz

Teknoloji her geçen gün daha da gelişmekte, teknolojik gelişmelere ayak uydurmak ve var olan teknolojiyi yakalamak bir o kadar zor oluyor. Kişiler ve firmalar teknolojik gelişmelere ayak uydurmak için büyük çabalar harcıyor. Yaptığımız bir söyleşi de E.G Pres Ltd. Şti.yönetim kurulu başkanı Erol Gülmez; biz teknolojiyi yakından takip ediyoruz, bütçemiz ve gücümüz yettiğince en son […]

 Teknolojiyi Yakından Takip Ediyoruz

11.12.2020 - 21:26

Güncelleme : 11.03.2021 - 10:53

Teknoloji her geçen gün daha da gelişmekte, teknolojik gelişmelere ayak uydurmak ve var olan teknolojiyi yakalamak bir o kadar zor oluyor. Kişiler ve firmalar teknolojik gelişmelere ayak uydurmak için büyük çabalar harcıyor. Yaptığımız bir söyleşi de E.G Pres Ltd. Şti.yönetim kurulu başkanı Erol Gülmez; biz teknolojiyi yakından takip ediyoruz, bütçemiz ve gücümüz yettiğince en son teknolojiyi kullanmaya çalışıyoruz diyor.

Bursa, Nosab sanayi bölgesinde çalışmalarına devam eden E.G Pres Ltd. Şti., pres baskı ve sac şekillendirme işlemleri yapmaktadır. Pres baskı ve sac şekillendirme nedir diye soracak olursanız, ne olduğunu kısaca size anlatalım. Sac pres baskı ne diye soracak olursanız, Soğuk sac şekillendirme pres işlemleri veya Soğuk sac şekillendirme abkant işlemleri diyebiliriz. E.G Pres Ltd. Şti.sadece bu işleri yapmaz, ayrıca Gazaltı Kaynaklı Birleştirmeler, Punta Kaynaklı Birleştirmeler, montajlı birleştirmeler gibi daha birçok işi itina ile yapmaktadır.

Firma, çalışmalarını itina ile yapmasının yanı sıra iş güvenliğine de büyük önem vermekte ve iş güvenliği için gerekli işlemleri itina ile yapmaktadır. Teknoloji ve iş güvenliği firmanın vazgeçilmezi haline gelmiştir.

E.G Pres Ltd. Şti.