Tek Ofis Devri Kapanıyor

Gelişen teknoloji, mimari yapıları da doğrudan etkiliyor. Teknolojinin hızına ayak uyduran mimari yapılar, sadece konutlarla sınırlı kalmıyor.

 Tek Ofis Devri Kapanıyor

10.04.2018 - 16:10

Güncelleme : 10.04.2018 - 16:10

Gelişen teknoloji, mimari yapıları da doğrudan etkiliyor. Teknolojinin hızına ayak uyduran mimari yapılar, sadece konutlarla sınırlı kalmıyor. Ortak ofis projesi sayesinde iş dünyası Türkiye’nin birçok büyük şehrinde plaza konforuyla tanışıyor.

Ofis Anlayışına Yeni Bir Soluk Geliyor

İş dünyasına atılan herkesin, şirket kurarken karşılaştığı prosedürlerden ofis adresi sorununa, pratik bir çözüm üreten sanal ofis projesi iş adamlarının yüzünü güldürüyor.

İmzalayacağınız sanal ofis sözleşmesiyle İstanbul, Ankara, İzmir, Mersin ve Gaziantep’te 30’tan fazla plazada A+ konforuyla ofisiniz olabilir. Üstelik 500₺ değerindeki toplantı odası son teknoloji donanımıyla ve tüm gün kesintisiz ikramlarıyla konuklarınızı bekliyor.

Sanal ofis kiralayarak, birçok şehirde mekân sıkıntısı çekmeden görüşmelerinizi sürdürebilirsiniz. Plazaların tümü lüks ve ulaşım açısından kullanışlı konuma sahip.

Sadece görselliğiyle değil, network altyapısıyla da iş dünyasına rahat nefes aldıran ortak ofisler, 2500 den fazla firma kaydı ile size birçok iş kapısını aralayabilir. Milenyum çağında ofis sınırlarınızı daraltmayın. Bütün ülke en son mimari ve teknolojiyle ofisiniz olsun!

https://www.ortakofis.com/

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın