Tek Kullanımlık Tulum, eldiven Ve Galoş Özellikleri

Tek kullanımlık tulumlar, hafif ve giyilmesi kolay olan bir kumaştan üretilmektedir. Tek kullanımlık tulum tozlara karşı korunmak için hazırlanmış ve boydan fermuarı olan kapüşonlu bir üründür.

 Tek Kullanımlık Tulum, eldiven Ve Galoş Özellikleri

25.02.2018 - 14:00

Güncelleme : 25.02.2018 - 14:00

Tek kullanımlık tulumlar, hafif ve giyilmesi kolay olan bir kumaştan üretilmektedir. Tek kullanımlık tulum tozlara karşı korunmak için hazırlanmış ve boydan fermuarı olan kapüşonlu bir üründür. Yüz maskesinin rahatlıkla üstüne yerleştirilebilmesi için başlığı esnek olarak kullanılmaktadır. Tulumları ateşten uzak tutmak gerekmektedir. Tulum yıpranıp zarar gördüğünde kullanılmamalıdır. Tulumların, M, L, XL gibi bedenleri bulunmaktadır.

 

Tek kullanımlık galoşlar ile düşük maliyetle yüksek temizlik amaçlanmaktadır. Tek kullanımlık galoş ayakkabı ile zemin arasındaki teması engellemek için kullanılmaktadır. Bu sayede mikroplardan korunmayı sağlamaktadır. Dışarından gelen toz ve mikrobun iç ortama girmesini önlemektedir. Tek kullanımlık galoşlar, hastanelerde, veteriner kliniklerinde, spor salonlarında, güzellik salonlarında ve ilaç firmaları gibi yerlerde kullanılmaktadır.

 

Tek kullanımlık eldivenler birçok alanda kullanılmak için üretilmektedir. Tek kullanımlık eldiven ıslak ya da kuru zeminlerde sağlam bir tutuş sağlamaktadır. Yırtılmaya dirençli olan bu eldivenler, her iki el içinde kullanılmaktadır. Tek kullanımlık eldivenler, laboratuvar çalışmaları, ilk yardım, gıda sanayi, kimya sanayi, veterinerlik ve eczacılık alanlarında rahatlıkla kullanılan bu işler için uygun ürünlerdir.

http://www.tekkullanimliktulum.net/

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın