Tehlikeli Maddeleri Bizimle Güvenli Olarak Taşıyın

Kara yolları taşımacılığında, en fazla riskli olanı tehlikeli madde taşımacılığıdır. Bu kapsamda, 2013 yılında yürürlüğe giren Tehlikeli Maddelerin Karayolu ile Taşınması Yönetmeliği ile birçok zorunluluk getirilmiştir.

 Tehlikeli Maddeleri Bizimle Güvenli Olarak Taşıyın

14.11.2017 - 4:26

Güncelleme : 14.11.2017 - 4:26

Kara yolları taşımacılığında, en fazla riskli olanı tehlikeli madde taşımacılığıdır. Bu kapsamda, 2013 yılında yürürlüğe giren Tehlikeli Maddelerin Karayolu ile Taşınması Yönetmeliği ile birçok zorunluluk getirilmiştir. Firma bu kapsamda, taşımacılık yapacak şirketlere tehlikeli madde güvenlik danışmanlığı hizmeti veriyor. Firma söz konusu taşımacılığın her aşamasında bizzat bulunarak, istenilen standartların ve güvenliğin sağlanmasını temin ediyor.

Kısaca TMGD olarak adlandırılan bu hizmet, kimya sanayi, gemi inşa ve bakım sanayi, LPG dolum tesisleri ve depoları, akaryakıt ve petrol istasyonları, otomotiv sanayi ile hastane ve sağlık hizmetleri sektörlerine veriliyor. Site ayrıca, ana sayfasındaki sorumluluklar bölümünde, taşımacılık ile ilgili tüm konuları (alıcının, paketleyenin ve taşımacının hükümlülükleri vb.), yasal çerçeveye uygun olarak açıklıyor.

Sitenin Sunduğu Hizmetler

Site, tehlikeli madde güvenlik danışmanlığı kuruluşu altında; tehlikeli madde güvenlik danışmanlığı, tehlikeli madde faaliyet belgesi ve muafiyeti ile radyasyondan korunma danışmanlık hizmetleri veriyor. Beceri ve yeterlilik yönetimi başlığı altında; göreve yönelik ve genel bilinçlendirme eğitimleri, yangın eğitimi ve tatbikatı ile emniyet, acil durum, güvenli sürüş ve radyasyondan korunma eğitimleri veriyor.

https://www.avrupatmgd.com/

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın