Teba Ankastre Servisi

Uluslar arası kaliteli ankastre ürünlerinin tamiri ve bakımında hizmet sağlanıyor. Uygun fiyatlarda yapılan onarımlar ve üst düzey çalışma işçiliği ile bütün ankastre sorunlarının üstesinden gelinmekte.

 Teba Ankastre Servisi

09.04.2018 - 18:36

Güncelleme : 09.04.2018 - 18:36

Uluslar arası kaliteli ankastre ürünlerinin tamiri ve bakımında hizmet sağlanıyor. Uygun fiyatlarda yapılan onarımlar ve üst düzey çalışma işçiliği ile bütün ankastre sorunlarının üstesinden gelinmekte. Ev eşya ve aletlerinde oluşan sorunların giderilmesi içinde arıza teknik servisinden yararlanabilirsiniz. Teba servisi ev ve iş yerlerine giderek ocaklarda oluşan sorunların telafi edilmesi ve yedek parça ürün desteği sağlar. Sorunsuz ve kaliteli işçilik ile ürünleriniz eskisinden daha iyi çalışma performansı gösterir.

Ankastre Tamirleri

Teba servis eski model ve yeni ankastre ürünlerinin bakımında ve tamir işleminde pratik çözümler sunar. Eskiyen ve değiştirilmesi gereken ankastre ürünleri için katalog tavsiyelerinde bulunulur. Teba markası ocakları sorun yaratsın ya da yaratmasın; müşterilerin istediği zaman bakıma ücretsiz giden hızlı teknik servis araçları bulunuyor. Uzaklık tanımayan firma müşterilerine olabildiğince ocak tamiri konusunda destek veren ve ankastre yeniliği için yenileyici seçenekler sunuyor. Atölyeye götürülen ankastre ocakların sorunlarına göre işlemler hatasız şekilde yapılmakta. Çalışma disiplini ve hasar vermeden ürün tamirleri ile müşteri memnuniyetini de yakalamış güvenilir firmadır.

https://istanbultebaservisi.org/

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın