Tarafsız Ekspertiz Hizmeti

2. El araç alım satımında söz konusu araçların herhangi bir sorunu olup olmadığını, kullanımda sorun yaratacak bir durumunun olup olmadığını bilgisayarlı cihazlar yardımıyla kontrol etmektir.

 Tarafsız Ekspertiz Hizmeti

12.11.2017 - 14:51

Güncelleme : 12.11.2017 - 14:51

2. El araç alım satımında söz konusu araçların herhangi bir sorunu olup olmadığını, kullanımda sorun yaratacak bir durumunun olup olmadığını bilgisayarlı cihazlar yardımıyla kontrol etmektir. Oto ekspertiz yaparken araçlarda daha önceden yaşanmış olan bir kaza sonucunda oluşan hasar tespiti, kullanım kaynaklı oluşan hasar tespiti uzman kişiler tarafından test edilir. Tarafsız bir görüş olarak rapor düzenlenir ve bilgi sahibi olmanız sağlanır. Ümraniye oto ekspertiz ile araç alırken kontrolden geçirin ve aldığınız aracın güvenilir olduğundan emin olun.

Güvenilir Araç Satın Alın 

Oto ekspertiz yaptırmanın amacı canınızı ve malınızı güvence altına almaktır. İşinde uzman düzeyine erişmiş kişiler tarafından verilen hizmette Pendik oto ekspertiz sizlere araçlarınızı satın alırken doğru adımlar atmanızda yardımcı olur. 2. el araç satın almak biraz riskli bir iştir, dışarıdan bakmakla aracın genel durumu anlaşılmaz ancak özel cihazlar yardımıyla ve uzman bakışla anlaşılabilir.

Her An Yanınızda

Ekspertiz hizmetinden yardım alabilmek için www.drekspertiz.com adresinden iletişime geçebilirsiniz. Maltepe oto ekspertiz yakın çevrede bulunan ve hemen ulaşabileceğiniz uzaklıktadır. İstanbul’un büyük bir bölümünde bulunan servis ağları sayesinde nerede olursanız olun anında yanınıza gelecektir.

https://www.drekspertiz.com/

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın