Tam Sürüm Uygulamaların Adresi

Tam Sürüm Uygulamaların Adresi Günümüzde gelişen teknoloji ve bu bağlamda aratan cep telefonları ile birçok yenilik hayatımıza girdi. Cep telefonları sayesinde ortaya çıkan çoğu yenilik, bizlere birçok kolaylık da sunmuştur. Cep telefonlarının bu yeniliklerinde faydalanmak için kullandığımız 3. parti uygulamalarda teknoloji ile birlikte gelişmiş ve artış göstermiştir. Bu 3. parti uygulamaları mağaza aracılığı ile cep […]

 Tam Sürüm Uygulamaların Adresi

01.05.2019 - 12:24

Güncelleme : 01.05.2019 - 12:24

Tam Sürüm Uygulamaların Adresi

Günümüzde gelişen teknoloji ve bu bağlamda aratan cep telefonları ile birçok yenilik hayatımıza girdi. Cep telefonları sayesinde ortaya çıkan çoğu yenilik, bizlere birçok kolaylık da sunmuştur. Cep telefonlarının bu yeniliklerinde faydalanmak için kullandığımız 3. parti uygulamalarda teknoloji ile birlikte gelişmiş ve artış göstermiştir. Bu 3. parti uygulamaları mağaza aracılığı ile cep telefonlarına yüklenebilir. Kimisi ücretsiz kimisi ise ücretli olan bu uygulamalardan bazıları ise ücretsiz fakat sınırlı bir yapıdadır. Çoğu kişinin para vermek istemediği bu uygulamaları kullanmak için İnternet üzerinden apk halini indirebilirsiniz. APK indir için kurulan ve kullanıcılarına yıllardır hizmet veren site, size birçok uygulamanın apk’sını ve tam sürümünü sunuyor.

Apk Nedir?

Apk, bir uygulamanın kurulum dosyasıdır. Cihaz mağazasından da aynı şekilde apk olarak indirilen uygulamalar, kurulu oldukları cihaz üzerinden de apk’ya dönüştürülebilir. Ayrıca apk’lar üzerinde yapılan birtakım oynamalar ile de uygulamalar ücretsiz hale getirilebilir. Ücretsiz halde olan bu uygulamaları herhangi bir kısıtlama olmadan kullanabilirsiniz. Sadece uygulama değil Android oyun indir için de faydalanabileceğiniz site üzerinde birçok apk ücretsiz bir şekilde bulunuyor.

Apk Oyun ve Uygulamalar

Site üzerinde sadece uygulamaların apk’sı değil, daha birçok oyun ve yazılımın apk’sı bulunuyor. Site üzerinde ana menüden birçok apk dosyasına ve oyuna ücretsiz bir şekilde erişebilir ve bu uygulama ve oyunları tam sürümlerinde kullanabilirsiniz. Apk dosyasını cihazınıza indirdikten sonra, cihaz tarafından izin sağlayarak kurulumunu gerçekleştirebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. Mağaza üzerindeki gibi kurulumu basit olan bu apk dosyaları ile tüm oyun ve uygulamaları ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz. Ayrıca oyunlar için geliştirilen ve site üzerinde hile apk olarak yer alan hileli oyun çeşitleri ile de tam sürüme erişmenin yanında oyunu da daha zevkli bir halde oynayabilirsiniz.

Apk İndirmek Ücretli mi?

Site üzerinde bulunan tüm apk dosyaları ücretsizdir. Sizde mağazada ücretli ve kısıtlı olarak bulunan uygulama ve oyunları site üzerinden kolaylıkla indirebilir; cihazınıza kurabilir ve doyasıya kullanabilirsiniz. Mağaza üzerindeki uygulama ve oyunlardan, yapı olarak herhangi bir farklılık içermeyen bu dosyalar herhangi bir virüs veya benzeri yazılım barındırmazlar.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın