Taksitli Online Alışverişler Bikeşfet’te!

  Online alışveriş yapmak isteyen Ankaralılar soluğu Bikeşfet platformunda alıyor. Ankara içi sanal market hizmetlerinde sınır tanımayan bu platform toptan alışverişlerde de sıklıkla tercih ediliyor. Bikeşfet Toptan Alışverişin Merkezi! Ankara sanal market günlük ihtiyaçlarınız için taze ürün gönderimine özen gösterir. Bununla birlikte isteyenler toptan siparişlere geçerek bu alandaki faaliyetleri de değerlendirmeye alabilir. İlgili Haber Xbox […]

 Taksitli Online Alışverişler Bikeşfet’te!

24.05.2021 - 20:23

Güncelleme : 24.05.2021 - 20:23

 

Online alışveriş yapmak isteyen Ankaralılar soluğu Bikeşfet platformunda alıyor. Ankara içi sanal market hizmetlerinde sınır tanımayan bu platform toptan alışverişlerde de sıklıkla tercih ediliyor.

Bikeşfet Toptan Alışverişin Merkezi!

Ankara sanal market günlük ihtiyaçlarınız için taze ürün gönderimine özen gösterir. Bununla birlikte isteyenler toptan siparişlere geçerek bu alandaki faaliyetleri de değerlendirmeye alabilir.

Toptan sipariş için özel fırsatlara yer verilir ve müşterilerin faydalanmaları sağlanır. Üye olanlar özel indirimlere dair anında bildirim alır. Bu bildirimler sayesinde haberdar olur ve platformun tüm ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.

Ankara Online Alışveriş Yelpazesi

Ankara online market ürün yelpazesini zengin tutar ve herkesin ihtiyaçlarına karşılık verir. Şöyle ki organik ürünlerden zücaciyeye kadar pek çok kategoriden paylaşımlarda bulunur. Sipariş öncesinde:

  • Süper marketi ziyaret ederek gıda ve temizlik ürünlerine göz atabilirsiniz.
  • Ev, yaşam ve ayakkabı üzerine de çeşitli ürünler paylaşılır.

Bunlar kişisel bakım, kozmetik ve elektronik ürünler de katılmıştır. Görüldüğü üzere zengin bir ürün yelpazesine sahiptir. Böylece herhangi bir alışveriş merkezine gitmeden tüm ihtiyaçlarınızı tek bir platform üzerinden karşılaşmanız esas alınmaktadır.

Yeni Nesil Sanal Market!

Ankara eve teslim market yeni nesil platformlardan bir tanesidir. Hem hızlı hem de güvenli olan marka üzerinden kolaylıkla alışverişe geçiliyor. Aynı gün içerisinde siparişlerinizin teslimi gerçekleşiyor. Bunun için de müşterilerin en az 50 TL değerinde alışverişe geçmeleri bekleniyor. Sanal alışverişler:

  • Seçtiğiniz ürünlerin sepete eklenmesi üzerine gerçekleşir.
  • Sepet onayı için ödemeniz beklenir ve ürünlerin paketlenmesi sağlanır.

Son olarak belirtilen adres için her bir ürünün yola çıkarılması esas alınır. Uzman bir kadro ile hazırlanan ürünler teslimat sırasında zarar görmez. Aynı gün ve sorunsuz teslimata dair maksimum 20.00’a kadar siparişinizi tamamlamanız gerekir.