T2 Trainspotting filminin yıldızı Bradley Welsh öldürüldü

2017 yapımı T2 Trainspotting filminin yıldızı ve sinema oyuncusu Bradley Welsh İskoçya’nın Edinburgh kentinde kurşunlanarak öldürüldü. İskoçya polisinden yapılan açıklamada Bradley Welsh’in dün gece yarısı silahlı saldırıya uğradığı ve vaka yerinde hayatını kaybettiği belirtildi. Olayla ilgili soruşturma başlatan polis meşhur oyuncunun suikaste kurban gitmiş olabileceği ihtimalini değerlendiriyor. BRADLEY WELSH KİMDİR? İlgili Haber  Deprem Bölgesine Yapılacak […]

 T2 Trainspotting filminin yıldızı Bradley Welsh öldürüldü

18.04.2019 - 12:36

Güncelleme : 18.04.2019 - 12:36

2017 yapımı T2 Trainspotting filminin yıldızı ve sinema oyuncusu Bradley Welsh İskoçya’nın Edinburgh kentinde kurşunlanarak öldürüldü.

İskoçya polisinden yapılan açıklamada Bradley Welsh’in dün gece yarısı silahlı saldırıya uğradığı ve vaka yerinde hayatını kaybettiği belirtildi.

Olayla ilgili soruşturma başlatan polis meşhur oyuncunun suikaste kurban gitmiş olabileceği ihtimalini değerlendiriyor.

BRADLEY WELSH KİMDİR?

T2 Trainspotting’deki rolü ile adından sıkça laf ettiren Bradley Welsh’in ayrıca boks şampiyonluğu da bulunmaktadır. İngiliz uyruklu Bradley Welsh oyunculuk haricinde televizyonda da şov programları yapmıştır.

Polisin verdiği bilgilere göre Bradley Welsh’in kurşunlanarak ağır yaralandığı, vaka yerinde hayatını kaybettiği öğrenildi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın