Survivor 2019 Türkiye-Yunanistan yarışması

Her yıl olduğu gibi bu yıl da ekranlara kilitleyecek olan Survivor yarışmasının başlamasına sayılı günler kala Acun Ilıcalı bombayı patlattı. Survivor Türkiye – Yunanistan’ın ikinci yarışmacısı da belli oldu. Acun Ilıcalı, yeni sezonun ikinci yarışmacısını resmi sosyal medya hesabından duyurdu. Survivor Türkiye – Yunanistan’ın ikinci yarışmacısı, geçtiğimiz yıllarda yarışmaya damga vuran Sema Aydemir’in kardeşi Seda […]

 Survivor 2019 Türkiye-Yunanistan yarışması

20.01.2019 - 18:42

Güncelleme : 20.01.2019 - 18:42

Her yıl olduğu gibi bu yıl da ekranlara kilitleyecek olan Survivor yarışmasının başlamasına sayılı günler kala Acun Ilıcalı bombayı patlattı. Survivor Türkiye – Yunanistan’ın ikinci yarışmacısı da belli oldu. Acun Ilıcalı, yeni sezonun ikinci yarışmacısını resmi sosyal medya hesabından duyurdu.

Survivor Türkiye – Yunanistan’ın ikinci yarışmacısı, geçtiğimiz yıllarda yarışmaya damga vuran Sema Aydemir’in kardeşi Seda Ocak oldu. Parkurda kendisine çok güvenen Seda Ocak, ‘Korkum yok, hırsıma güveniyorum’ sloganıyla yarışmaya katılıyor. Seda Ocak, 34 yaşında.

Acun Ilıcalı, sosyal medya hesabından Seda’nın Survivor’da yeni sezonun ikinci yarışmacısı olduğunu açıkladıktan bir süre sonra, Survivor’un çekileceği alanı da takipçilerine gösterdi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın