Süren Turizm’de Güven Her şeyden Önce Gelir

Süren Turizm, öğrenci taşımacılığı firması Varlıkları, Sizler ve Bizler için çok önemli olan geleceğimizin teminatı Okul, Dershane ve anaokulun’da eğitim gören öğrencilerimizi en güvenli ve en kaliteli şekilde evlerinden okullarına, okullarından evlerine , EMNİYET, DÜRÜSTLÜK ve TİTİZLİK ilkelerini hedef olarak belirleyen Süren Turizm öğrenci taşımacılığı firması en iyi hizmeti en üst düzeyde ÖZEN GÖSTEREREK sunmaktadır. […]

 Süren Turizm’de Güven Her şeyden Önce Gelir

11.05.2019 - 10:04

Güncelleme : 11.05.2019 - 10:04

Süren Turizm, öğrenci taşımacılığı firması Varlıkları, Sizler ve Bizler için çok önemli olan geleceğimizin teminatı Okul, Dershane ve anaokulun’da eğitim gören öğrencilerimizi en güvenli ve en kaliteli şekilde evlerinden okullarına, okullarından evlerine , EMNİYET, DÜRÜSTLÜK ve TİTİZLİK ilkelerini hedef olarak belirleyen Süren Turizm öğrenci taşımacılığı firması en iyi hizmeti en üst düzeyde ÖZEN GÖSTEREREK sunmaktadır. Süren Turizm Hedefinize Ulaştırır…

Okul Servis Araçları Hizmet Yönetmeliği, Öğrenci Taşıma Yönetmeliği ve Kara yolları Trafik Kanunu şartlarını sağlayan, 5 yaşını doldurmamış ve her türlü bakımları zamanında yapılan araçlardan oluşan filosu ile hizmet veren Süren Turizm; alanında oldukça tecrübeli ve uzman bir şoför kadrosundan oluşuyor. Öğrenci Servisi  özel bir sorumluluk gerektirdiğinin bilincinde olan Süren Turizm; geleceğimiz olan çocuklarımızın güvenliğini her şeyin üzerinde tutmaktadır. Bunu gerçekleştirirken de Süren Turizm; Öğrenci Taşımacılığın da öğrencilerin konforunu ve güvenliğini sürekli iyileştirebilmek, teknolojinin bütün olanaklarından yararlanarak şoförlerine gerekli eğitimleri verebilmek ve güvenlik kurallarını birebir yerine getirebilmek için çalışmaktadır.

Güven Her şeyden Önce Gelir

Bir çok okulun öğrenci servisi taşımacılığını yapan Süren Turizm, anaokulu, ilköğretim, lise, üniversite, dershane ve diğer eğitim müesseseleri tarafından tercih edilen ve güvenilir bir marka olmayı başaran Süren Turizm, “güvenlik ve konfor” ilkelerinden ödün vermeden hizmetlerini sürdürmektedir.

Süren Turizmin Öğrenci Taşımacılığında dikkat ettiği ve hassas davrandığı hususlar arasında;

-Araçlarının bakımlı ve yeni olması,

-Güvenlik tedbirlerine uyulması,

-Hem güler yüzlü hem de işini bilen bir personel kadroya sahip olunması,

-Kanun ve kurallara tam anlamıyla uyulması yer almaktadır.

Süren Turizm’in Öğrenci taşımacılığındaki farkını öğrenmek ve daha detaylı bilgi alabilmek için bizi arayabilirsiniz..

Öğrenci Servis Taşımacılığı mevzuattan ve idari düzenlemelerden kaynaklanan şart ve yükümlülüklere uymak başlıca görevimizdir. Yeni kanun ve yönetmelikleri sürekli takip ederek gerekli güncellemeleri zamanında yaparak, çevre kirliliği ile iş sağlığı ve güvenliği risklerini azaltmak, ilgili yasal mevzuata, idari düzenlemelere uyarak gerekli tüm tedbirlerimizi almaktayız. Her yıl okullar açılmadan önce yapmış olduğumuz denetimlerle de araçlarımızda ki tüm eksiklikleri giderilerek, kusursuz olarak hizmete başlatmaktayız.

Öğrencilerimizin evlerinden, eğitim aldığı kurumlara kadar sağlıklı, rahat ve güvenli bir şekilde servis hizmeti vermekteyiz. Bu hizmeti verirken, öğrenci taşımacılığı  gerekli olan bütün güvenlik ve kalite standartlarını uygulamaktayız. Öğrenci Taşımacılığında hizmetin öneminin bilincinde olarak çalışmalarımızı öğrencilerimizin güvenliğini ve konforunu sürekli iyileştirmek çabasında, teknolojinin tüm olanaklarını kullanarak, sürücülerimize gerekli eğitimleri vererek, güvenlik kurallarını harfiyen yerine getirerek teminat altına almaktayız.

Çocuklarımızın güvenliği her şeyden önemlidir. Bu nedenle okul taşıtı kapsamındaki araçlarımızda hassas elektrikli ve otomatik bir kapıya sahip, Üç noktalı emniyet kemerinin tüm koltuklarda mevcut olmasına önem verilmektedir.

Yolculuğun güvenli olması ve disiplin şartını göz önüne alarak sevgili öğrencilerimizi evlerinden okullarına, okullarından evlerine ulaştırmak için en güvenli ve konforlu şartları siz saygı değer velilerimize sunmak en birinci vazifemizdir.

Yolculuğun güvenli,Taşımacılığın rahat, konfor, huzur ve güven içinde yapılabilmesi ve kara yolunu kullanan diğer araç ve yayaların sorumlulukları için araçlar gerekli bakım ve kontrolleri yapılıp, sürücülerimiz (en az 5 yıl E sınıfı ehliyetli) titizlikle eğitildikten sonra hizmete sunulur.

Siz değerli velilerimizin gözünün arkada kalmaması için öğrencilerimiz; kara yolunda servis aracı içinde öğretmenleriyle ve bir abla sevgisi içinde okullarına ve evlerine ulaştırılmaktadır. Öğrencilerim izinde; Arkadaşlarıyla, sevdikleriyle yolculuk yapması, etrafını seyrederek sohbet etmesi bizlerle keyifli bir zaman geçirmesi temel ilkemizdir.

Süren Turizm her düzeyde öğrenciyi kendi alanında uzman şoförler, güler yüzlü ve şefkatli rehber personelleriyle zamanında ve güvenli koşullar altında hizmet veren bir kuruluştur.

Süren Turizm Öğrenci Taşımacılığının özel sorumluluk gerektirdiğinin bilincindedir. Eğitimli şoför ve rehber personelleriyle, öğrencilerimize örnek davranışlar sergileyerek, sorunsuz hizmet sunmaktadır. Tamamı emniyet kemerli olan son model araçlarımızla güvenli, konforlu, hijyenik ve yönetmeliklere uygun hizmet vermek ilkemizdir.

Şehir içi ve şehirler arası özel ve tarihi gezilere otobüs temin edebileceğiniz personel taşımacılığı konusunda Süren Turizm kendine özel otoparkında bakımını ve temizliğini yaptığı otobüsleriyle bu hizmeti de kalite ve güven çerçevesi içinde vermektedir.

Araçlarımız bakımlı, kadromuz eğitimlidir. Gezi,tur,seyahat,düğün, kına, asker, nişan, tatil, piknik, turizm gezileri, öğrenci ve personel servisi, vip taşımacılık gibi organizasyonlarda yanınızdayız.

Hassasiyetlerimiz

Yukarıda da belirttiğimiz gibi her servis hizmeti tecrübe ve güven esaslarına dayalıdır. Fakat öğrenci servisi bunların üst düzeyde olması gerektiğinin göstergesidir. Bu düşünceyle hareket edilmediği sürece birçok sorunun ortaya çıkması neredeyse an meselesidir.

•               İş güvenliğinden asla ödün vermeyiz,

•               Araçlarımız sürekli kontrol altındadır,

•               Personellerimizi testlere tabi tutarız,

•               Misafirlerimizle iyi ilişkiler kurmaya özen gösteririz,

•               Kendimizi geliştirmek için gereken özveriyi gösteririz,

•               Misafirlerimize konfor ve huzuru sunarız,

•               Takip sistemlerimiz ile araçlarımızı her an takip ederiz,

•               Personelimiz ile sürekli iletişim kurarız,

İstanbul Öğrenci Servisi hizmetlerimizden bize ulaşarak hemen yararlanabilir & geniş bilgi alabilirsiniz.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın