Subaşı boşandı Acun Ilıcalı neden ayrıldığını açıkladı

TV 8’in patronu Acun Ilıcalı ile sosyal medya fenomeni olan eşi Şeyma Subaşı’nın boşanmalarıyılın sürprizi oldu. Bir süredir sorunlar yaşayan Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı’nın dostça ayrılmaya kararı verdiler. Bugün soluğu adliyede alan Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı 9 dakikada boşandılar. İşte günün olayı: ADLİYEYE GÜLEREK GELDİLER : Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı 8 yıllık […]

 Subaşı boşandı Acun Ilıcalı neden ayrıldığını açıkladı

26.11.2018 - 19:07

Güncelleme : 26.11.2018 - 19:07

TV 8’in patronu Acun Ilıcalı ile sosyal medya fenomeni olan eşi Şeyma Subaşı’nın boşanmalarıyılın sürprizi oldu. Bir süredir sorunlar yaşayan Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı’nın dostça ayrılmaya kararı verdiler. Bugün soluğu adliyede alan Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı 9 dakikada boşandılar. İşte günün olayı:

ADLİYEYE GÜLEREK GELDİLER : Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı 8 yıllık ilişkilerini bugün tek celsede bitirdiler. Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı öğleden sonra Silivri adliyesine birlikte geldiler. İçeri gülerek giren çift 5 dakika içinde boşanıp adliyeden ayrıldılar.

HAKİM GİZLİLİK KARARI VERDİ… Silivri Aile Mahkemesi’ndeki davanın başında hakim gizlilik kararı verdi. Ardından da 9 dakikalık duruşma sonrası Ilıcalı ve Subaşı boşandı. Boşanma sonrası Acun ılıcalı’dan ilk açıklama geldi. İşte o açıklama:

BOŞANMANIN SEBEBİ NE? : Büyük aşkla evlenen çiftin boşanma sebebine ilişkin Acun Ilıcalı’dan açıklama geldi. Acun Ilıcalı şunları söyledi: -“Her evlilikte boşanmada var. Biz de Şeyma ile evliliğimizi kurtarmak için açıkçası birkaç kere denedik konuştuk kurtaramadık.”

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın