Su kaçağı neden olmaktadır?

  Özellikle de yüksek katlı binaların sayısının artması ile birlikte su kaçağı oldukça sık görülen bir durum olarak karşımıza çıkar. Su kaçakları inşaat esnasında zedelenmiş yada deforme olmuş tesisat malzemelerinin kullanılması ile de oluşabilmektedir. Yine temiz su hatlarında bulunan PVC lerin zedelenmesi disklerin ve aparatların yerlerinden oynaması ile de su sızıntısı görülebilmektedir. Su kaçağını yaşanmasının […]

 Su kaçağı neden olmaktadır?

24.09.2021 - 6:43

Güncelleme : 24.09.2021 - 6:43

 

Özellikle de yüksek katlı binaların sayısının artması ile birlikte su kaçağı oldukça sık görülen bir durum olarak karşımıza çıkar. Su kaçakları inşaat esnasında zedelenmiş yada deforme olmuş tesisat malzemelerinin kullanılması ile de oluşabilmektedir. Yine temiz su hatlarında bulunan PVC lerin zedelenmesi disklerin ve aparatların yerlerinden oynaması ile de su sızıntısı görülebilmektedir. Su kaçağını yaşanmasının bir diğer nedeni ise kalitesiz malzeme kullanımıdır. Öte yandan lavabo aç gibi malzemelerin kullanılması basınca neden olup ve bu kimyasallar borularda delinmeye de sebep olabilmektedir. Rota Tesisat özellikle İstanbul su kaçağı tespiti konusunda profesyonel hizmet veren lider bir kuruluştur.

Rota Tesisat Titiz Çalışır

Rota Tesisat iş ve işlemlerini yürütürken bünyesinde profesyonel bir kadro ve istihdam etmektedir. Geniş bir hizmet yelpazesine sahip olan rota tesisat su kaçağı tespiti alanında da profesyonel bir çalışma sunar. Su kaçağı bulma ile ilgili olarak son teknolojik ekipmanları bünyesinde barındırır ve müşterilerinin evlerini işyerlerini kırıp dökmeden herhangi bir eşyaya da yapıya zarar vermeden tamir işlemini gerçekleştirebilir. Öte yandan kuruluş uygun fiyatlı bir fiyat politikası izlemektedir. 7 gün 24 saat müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma prensibi izler. Rota tesisat işinde son derece uzman ekiplerle birlikte hem fizibilite çalışmasına hem de onarım çalışmasını yerine getirir. Bu anlamda yüzlerce kişinin daha konforlu ve daha rahat yaşam alanlarına ulaşması için birçok başarıya imza atmıştır.