Spotify uyku zamanlayıcı tam size göre olabilir.

Wong, Spotify uygulamasının kodlarına göz atarak uygulamanın yayınlayabileceği yeni özellikleri gün yüzüne çıkardı. Wong’un bulduğu söz konusu özellikler şimdilik sadece Android uygulamasının kodlarında görünüyor. Peki, gelmesi beklenen Spotify yeni özellikleri neler? Bulunan özelliklerden ilki, kullanıcının belirlediği süre boyunca bir parça veya çalma listesi çalınması ve ardından otomatik olarak durmasını sağlayan uyku zamanlayıcısı özelliği. Sizde uyumaya […]

 Spotify uyku zamanlayıcı tam size göre olabilir.

03.04.2019 - 20:23

Güncelleme : 03.04.2019 - 20:23

Wong, Spotify uygulamasının kodlarına göz atarak uygulamanın yayınlayabileceği yeni özellikleri gün yüzüne çıkardı. Wong’un bulduğu söz konusu özellikler şimdilik sadece Android uygulamasının kodlarında görünüyor. Peki, gelmesi beklenen Spotify yeni özellikleri neler?

Bulunan özelliklerden ilki, kullanıcının belirlediği süre boyunca bir parça veya çalma listesi çalınması ve ardından otomatik olarak durmasını sağlayan uyku zamanlayıcısı özelliği. Sizde uyumaya çalışırken müzik dinleyenlerdenseniz Spotify uyku zamanlayıcı özelliği mutlaka ilginizi çekecektir.


Wong ayrıca söz konusu uygulamada arkadaşlarla bağlantı kurma üzerine bir özellik daha buldu. Beğendiğiniz şarkıları kolayca arkadaşlarınızla paylaşabilmeniz için şarkıya özel bir kod bulunacak. Bunu arkadaşınızın telefonundan okuttuğunuzda şarkı arkadaşınızın telefonunda otomatik olarak çalmaya başlayacak.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın