Sony’nin yeni amiral gemisi

Akıllı telefon pazarında rakiplerinin gerisinde kalan Sony, yeni amiral gemisi Xperia XZ4 için çalışmalara başladığı ortaya çıktı. Sony, yeni amiral gemisi ile özlediği başarıya yeniden ulaşmayı hedefliyor. Bugün yaşanılan gelişme ile birlikte Sony’nin yeni amiral gemisi, Xperia XZ4 özellikleri ve tasarımı gün yüzüne çıkartıldı! Xperia XZ2 Premium sahiplerine büyük müjde! Xperia XZ2 Premium sahiplerine büyük […]

 Sony’nin yeni amiral gemisi

19.11.2018 - 19:47

Güncelleme : 19.11.2018 - 19:47

Akıllı telefon pazarında rakiplerinin gerisinde kalan Sony, yeni amiral gemisi Xperia XZ4 için çalışmalara başladığı ortaya çıktı. Sony, yeni amiral gemisi ile özlediği başarıya yeniden ulaşmayı hedefliyor. Bugün yaşanılan gelişme ile birlikte Sony’nin yeni amiral gemisi, Xperia XZ4 özellikleri ve tasarımı gün yüzüne çıkartıldı!

Xperia XZ2 Premium sahiplerine büyük müjde! Xperia XZ2 Premium sahiplerine büyük müjde!
Sony Xperia XZ2 Premium için Android 9 Pie yayınlandı. İşte Sony’nin amiral gemisi için yayınlanan: Xperia XZ2 Premium Android Pie güncellemesinin detayları!

Geçtiğimiz haftalarda açıklanan üçüncü çeyrek rakamlarında teknoloji devinin, son üç aylık dönemde telefon satışlarda ciddi bir düşüş yaşadığı gözler önüne serilmişti.

Sony 2018’in üçüncü çeyreğinde toplamda 2 milyon cihaz satmayı başardı. Geçen yıl aynı ise çeyrekte teknoloji devi, 3.4 milyon akıllı telefon sattığını da ayrıca belirmiştik.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın