Sony Xperia Tasarımı Değişiyor

Telefon üretici markalar arasında yer alan ve ülkemizde de satışlarına kaldığı yerden devam eden Sony Xperia markası artık farklı bir tasarımla karşımıza çıkacak.

 Sony Xperia Tasarımı Değişiyor

16.09.2017 - 14:20

Güncelleme : 16.09.2017 - 14:20

Sony Xperia Tasarımı Değişiyor Mu?

Telefon üretici markalar arasında yer alan ve ülkemizde de satışlarına kaldığı yerden devam eden Sony Xperia markası artık farklı bir tasarımla karşımıza çıkacak. Uzun zamandır aynı tasarımı kullanan üretici sonunda bir değişiklik kararı alarak takipçilerini heyecanlandırmayı başardı.

Sonunda Sony Xperia Tasarımı Değişiyor

Japonya’nın en iyi üreticileri arasında bulunan Sony markası Xperia cihazları için yeni bir karar aldı. Büyük eleştiriler gören ve sonunda değişiklik yapmaya devam eden tasarımını belirleyerek ünlü Japon forum sitesinden duyurdu. Mirai tasarımı kullanacağını açıklayan Sony Xperia meraklı gözleri üzerine çekerek markayı tercih eden kişilerden de tam not aldı.

Yeniliklerle Sony Xperia Tasarımı Değişiyor

Özellikle markanın son olarak çıkardığı Sony Xperia Z1 telefonu ile Sony Xperia Z1 Compact telefonları tasarımlarının artık bayağı hale gelmesinden dolayı eleştiri alevi ile maruz kalmıştı. Bu eleştiri alevlerinden sonra büyük bir adım atan Sony markası yıllardır kullandığı OmniBalance telefon tasarımından vazgeçeceğini duyurdu. Artık yeni çıkacak telefonlarda Mirai tasarımı etkin olacak.

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın